Kategorie Roztoči

Článek
Proč neustýlat postel každé ráno? Budete zdravější
Proč neustýlat postel každé ráno? Budete zdravější Jak vypadá vaše ráno? Pokud po zazvonění budíku vyskočíte z postele a ihned se aktivně pustíte do stlaní peřin a natřípání polštářů, zkuste s tím přestat. Nechte svou postel tak, jak je, a běžte raději do školy nebo do práce. Nebudete vůbec za lenochy, naopak podpoříte své zdraví. Neustlaná postel totiž na rozdíl od té ustlané zabíjí roztoče.
Článek
Jak se zbavit roztočů v matraci? Dělejte tohle jednou měsíčně
Jak se zbavit roztočů v matraci? Dělejte tohle jednou měsíčně Kdo by nemiloval se po dlouhém těžkém dni zachumlat do peřin. Jen je škoda, že matrace jsou rájem pro roztoče, které nám způsobují alergie a také mohou narušovat náš klidný a potřebný spánek. Máme pro vás však řešení, která vám zabere jen pět minut!
Článek
Uvolněte svým dutinám, pořiďte si přikrývku pro alergiky
Uvolněte svým dutinám, pořiďte si přikrývku pro alergiky Časem spánku trávíme téměř třetinu každého dne a spánek se tak stává nejdůležitější nevědomou aktivitou pro naše psychické a fyzické zdraví, kterou každý den děláme. Vhodná přikrývka i polštář hrají tedy zásadní roli pro jeho kvalitu i zdraví a v případě, že jste alergici, měli byste mít tuto skutečnost na paměti.
Článek
Alergie na roztoče: Jak jejich výskyt eliminovat a co nedělat?
Alergie na roztoče: Jak jejich výskyt eliminovat a co nedělat? Alergií na roztoče trpí spousta z nás. U člověka způsobuje alergickou rýmu, která když je neléčená, může přejít až do alergického astmatu, a to už je závažné onemocnění. Bohužel roztoči jsou všude kolem nás a především v našich domovech.