Kategorie Sestry

Článek
Mít sestru z nás dělá lepšího člověka. Podle studií je to prospěšné pro duševní zdraví
Mít sestru z nás dělá lepšího člověka. Podle studií je to prospěšné pro duševní zdraví Po všech těch hádkách, křičení, házení věci a dohadování se vám dnes ukážeme, jak prospěšné pro vás je mít sestru a čemu všemu vás jistě naučila. O tom, jak velký vliv na život člověka mají rodiče, není pochyb, ovšem osobnost člověka formují i jeho sourozenci, především sestra. O co tedy jedináčci přicházejí?
Článek
První dvojčata, která se narodila s odlišnou barvou kůže. Dnes jim je 21 let
První dvojčata, která se narodila s odlišnou barvou kůže. Dnes jim je 21 let Když se žena doví, že je v očekávání, nastane chvíle, kdy začne přemýšlet nad pohlavím svého miminka. Někteří rodiče si pohlaví svého dítěte nechávají říct, jiní raději vyčkávají v nevinné nevědomosti.
Článek
Případ trojčat jako jsou tahle, ještě doktoři neviděli. Podívejte se, jak vypadají dnes!
Případ trojčat jako jsou tahle, ještě doktoři neviděli. Podívejte se, jak vypadají dnes! Když na svět přijde nový život, je to hlavně důvod k radosti. Ale když na svět přijde těch životů více, je to opravdový zázrak a požehnání.
Článek
Takový případ trojčat doktoři ještě nezažili. Až uvidíte, jak vypadají dneska, neudržíte slzy...
Takový případ trojčat doktoři ještě nezažili. Až uvidíte, jak vypadají dneska, neudržíte slzy... Když na svět přijde nový život, je to hlavně důvod k radosti. Ale když na svět přijde těch životů více, je to opravdový zázrak a požehnání.