Kategorie Štíhlá linie

Článek
6 tajemství úspěšného hubnutí
6 tajemství úspěšného hubnutí S přicházejícím novým rokem přicházejí také nová a nová předsevzetí, která se, v případě žen, velmi často týkají právě hubnutí. Patříte mezi ně? Pak byste měly zpozornět. Máme pro vás 6 tajemství, díky kterým bude cesta za štíhlejší postavou zas o něco jednodušší.
Článek
Chcete perfektní křivky? Zvolte liposukci!
Chcete perfektní křivky? Zvolte liposukci! Liposukce patří k velmi oblíbeným zákrokům estetické chirurgie. Je to hlavně proto, že zaručuje dobrý výsledek a přitom je nenáročná. Pokud o liposukci uvažujete, protože toužíte po krásných křivkách, měli byste vědět, že to není lék na nadváhu.
Článek
6x zdravá snídaně pro pěknou postavu
6x zdravá snídaně pro pěknou postavu Proč zdravá snídaně jen šestkrát v týdnu? Protože v neděli bychom si po libosti měli dát, na co máme chuť. Podle odborníků porušení diety jednou v týdnu výsledek neoslabí, ale právě naopak posílí, v čemž má prsty psychika.
Článek
Chcete konečně trvale zhubnout? Začněte pravidelně snídat!
Chcete konečně trvale zhubnout? Začněte pravidelně snídat! A proč je důležitá právě snídaně? Není to malá změna jídelníčku, aby to bylo na naší postavě znát? Není! Protože když změníme styl snídaně, pohne to s naším jídelníčkem víc, než se na první pohled zdá.
Článek
Víme, jak vypadat štíhleji!
Víme, jak vypadat štíhleji! Nedělejte si přehnané starosti se svou postavou. I na podzim vám správný výběr oblečení pomůže zakrýt stopy po všech dietních chybách. Máme pro vás připraveny ty nejlepší módní vychytávky této sezony...
Článek
5 nejhorších prohřešků proti štíhlé linii aneb O co si koledujeme, když pořádně nejíme?
5 nejhorších prohřešků proti štíhlé linii aneb O co si koledujeme, když pořádně nejíme? Někde ušetřit a někde jinde si zase dopřát. Když to platí s naší peněženkou, proč by to nefungovalo i v našem jídelníčku? Když totiž tu a tam pár kalorií ušetříme, jinde si je beztrestně dopřejeme. Bohužel naše tělo…