Kategorie Vánoční atmosféra

Článek
Jak se slavily Vánoce před 100 lety?
Jak se slavily Vánoce před 100 lety? Naše země si před pár dny připomněla výročí vzniku samostatného československého státu. V této době se tak lidé chystali slavit své první Vánoce v samostatném Československu. Jaké vlastně byly Vánoce za první republiky?
Článek
Originální vánoční ozdobičky za dvě minuty
Originální vánoční ozdobičky za dvě minuty Už vás nebaví mít stromeček laděný do jedné či dvou barev? Zkuste letos něco jiného, trošku odvážnějšího. K našemu diy návodu nemusíte být ani moc zručné, máte to hotové za dvě minutky a navíc k tomu skoro nic nepotřebujete.
Článek
Z obyčejné zavařovačky krásné vánoční dekorace, ještě máte čas!
Z obyčejné zavařovačky krásné vánoční dekorace, ještě máte čas! V obchodech se dá za docela málo peněz pořídit mnoho vánočních dekorací. Ovšem, dámy, neměly byste lepší pocit z toho, kdybyste si některé ozdobičky nebo okrasné předměty vyrobily doma samy třeba s dětmi?
Článek
Nejkrásnější vánoční trhy Evropy: Kam na pečené kaštany nebo vánoční punč?
Nejkrásnější vánoční trhy Evropy: Kam na pečené kaštany nebo vánoční punč? Vánoční punč, trdelníky, pečené kaštany nebo medové perníčky. Jedinečnou vánoční atmosféru můžete v tuto chvíli nasát na tradičních vánočních trzích, a to nejen v tuzemsku. Které vánoční trhy Evropy patří k těm nejkrásnějším?
Článek
Vánoční atmosféru v obchoďáku nekoupíte
Vánoční atmosféru v obchoďáku nekoupíte Poslední dny jsme měli celkem napilno. Přežili jsme konec světa, museli rychle dokoupit dárky a uklidit byt. Dále se vybavit nezbytným stromečkem a do lednice se zásobit kupou jídla. Vánoce. Na pohanské oslavy zimního slunovratu…