Kategorie Vánoční ozdoby

Článek
Vánoce 2019 přinášejí nové trendy: Hitem jsou přírodní dekorace a bílá barva
Vánoce 2019 přinášejí nové trendy: Hitem jsou přírodní dekorace a bílá barva Módním trendům nepodléhá pouze oblečení nebo obuv. Ať už chceme, nebo ne, každým rokem se mění barva i styl vánoční výzdoby. Ne jinak tomu je i na Vánoce 2019. Co tedy frčí letos?
Článek
Co se starými žárovkami? Vytvořte z nich stylové dekorace i vánoční ozdoby
Co se starými žárovkami? Vytvořte z nich stylové dekorace i vánoční ozdoby Máte doba staré klasické žárovky a přemýšlíte, co s nimi? Nemusíte je hned odnášet do sběrné nádoby, zkuste jim dát šanci a najít pro ně nové využití. Klasická žárovka je skvělým základním materiálem, z něhož velmi jednoduše vyrobíte vkusnou bytovou dekoraci i vánoční ozdobu. Nechte se inspirovat následujícími DIY nápady, které vás ohromí!
Článek
Originální vánoční ozdobičky za dvě minuty
Originální vánoční ozdobičky za dvě minuty Už vás nebaví mít stromeček laděný do jedné či dvou barev? Zkuste letos něco jiného, trošku odvážnějšího. K našemu diy návodu nemusíte být ani moc zručné, máte to hotové za dvě minutky a navíc k tomu skoro nic nepotřebujete.
Článek
Z obyčejné zavařovačky krásné vánoční dekorace, ještě máte čas!
Z obyčejné zavařovačky krásné vánoční dekorace, ještě máte čas! V obchodech se dá za docela málo peněz pořídit mnoho vánočních dekorací. Ovšem, dámy, neměly byste lepší pocit z toho, kdybyste si některé ozdobičky nebo okrasné předměty vyrobily doma samy třeba s dětmi?
Článek
Vánoční dekorace – trendy Vánoc 2013
Vánoční dekorace – trendy Vánoc 2013 Vánoce už se pomalu blíží, obchody se plní vánočními dekoracemi a vším dalším potřebným. Chcete se dozvědět, co bude letos na Vánoce IN? Nechte se pro svou vánoční výzdobu inspirovat veletrhem Christmasworld, který se…