Kategorie Erotické pomůcky

Článek
Vajankle: foot fetiš dostává absolutně nový rozměr
Vajankle: foot fetiš dostává absolutně nový rozměr Pokud jste foot fetišista, máme pro vás dobrou zprávu - nová a neodolatelná erotická pomůcka Vajankle je na světě. Jedná se o nohu, která má v místě kotníku zabudovanou vagínu. Ano, čtete správně, vagínu! Název Vajankle (anglicky se jedná o spojení vagíny a kotníku) proto není náhodný.
Článek
5 typů vibrátorů, které vás nikdy nezklamou
5 typů vibrátorů, které vás nikdy nezklamou Plánujete pořízení nové hračky? Existuje nepřeberné množství typů vibrátorů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, především zákaznice. Tyhle jsou však nejznámější, nejoblíbenější, nikdy se vám neomrzí a zaručeně si s nimi užijete pořádnou jízdu…Prostě klasika!
Článek
Nejoblíbenější erotické pomůcky
Nejoblíbenější erotické pomůcky Stále více lidí má ve svém nočním stolku nějakou hračku pro dospělé. Erotické pomůcky jsou nejjednodušší možností ozvláštnění intimního života a vyhnutí se stereotypu v sexu, prožitek a uspokojení z erotických hrátek…
Článek
Novinka: erotické pomůcky jako součást vybavení hotelového pokoje
Novinka: erotické pomůcky jako součást vybavení hotelového pokoje Hledáte již tipy na romantickou dovolenou s partnerem? Níže uvedené hotely najdete bohužel jen na území Spojených Států Amerických. Nezbývá než doufat, že tato potěšující novinka se dostane brzy i k nám.
Článek
Lída (24): „Prodávám v sexshopu a je to fajn práce“
Lída (24): „Prodávám v sexshopu a je to fajn práce“ Není práce jako práce. Pro někoho znamená robota jenom způsob, jak zaplatit dluhy, a pro jiné je to jejich koníček. Někteří máme sedavé kancelářské práce, jiní skáčeme s padákem a další radíme lidem v erotických pomůckách.
Článek
Erotická houpačka - zhoupněte se k rozkoši!
Erotická houpačka - zhoupněte se k rozkoši! Rádi se v posteli bavíte a zkoušíte nové věci? Zkusili jste už mnoho běžně dostupných erotických pomůcek a toužíte po něčem novém? Poradíme vám. Erotická houpačka- sexuální pomůcka pro náruživé.
Článek
Malý zázrak s názvem Venušiny kuličky
Malý zázrak s názvem Venušiny kuličky Erotická a zdravotní pomůcka v jednom. Nenápadný předmět, který nám způsobí příjemné pocity ihned v době používání i zlepší prožitek při každém dalším sexu. Jednoduchost a účinnost v jednom. To všechno jsou Venušiny kuličky.
Článek
Zažijte žhavý sex s novými erotickými pomůckami!
Zažijte žhavý sex s novými erotickými pomůckami! Chcete prožít něco nového v posteli a nevíte, jak obměnit vaše stereotypní milování? Přizvěte do postele někoho třetího, tichého vibrujícího společníka! Poradíme vás, jakou hračku vybrat, abyste zbytečně neutratily tisíce korun a nebyly zklamány.