Kategorie Vlasová kosmetika

Článek
Mastí se vám nadměrně vlasy? Příčinu hledejte v nezdravém životním stylu i stresu
Mastí se vám nadměrně vlasy? Příčinu hledejte v nezdravém životním stylu i stresu Rychle se mastící vlasy dokážou ženám nepříjemně zkomplikovat život. Jestli si i vy musíte kvůli nadměrné mastnotě svou hřívu umývat každý den, měla byste vědět, že s tímto problémem můžete něco udělat. Příliš se mastící vlasy však nezkrotíte kvalitní kosmetikou, pravou příčinu tohoto problému hledejte sama u sebe.
Článek
Tyto účesy vás dělají starší, než ve skutečnosti jste. Zapomeňte na ně!
Tyto účesy vás dělají starší, než ve skutečnosti jste. Zapomeňte na ně! Nejen špatně zvolený make-up nebo oblečení. Také špatně zvolený účes vás může udělat starší, než ve skutečnosti jste. Jakého střihu vlasů a jaké barvy byste se tedy měla vyvarovat? A naopak: kterým vlasovým trendům byste měla vyjít vstříc?
Článek
Kvalitní ošetřují vlasová kosmetika j.f. lazartigue
Kvalitní ošetřují vlasová kosmetika j.f. lazartigue Ideální produkty pro ty, kteří chtějí naučit své vlasy být zdravé samy o sobě. Jedná se o záchranu bez zbytečné chemie. Jedinečných účinků se dosahuje díky vysoké koncentraci aktivních látek.
Článek
Dokonalá péče o vlasy snadno, rychle a levně
Dokonalá péče o vlasy snadno, rychle a levně Snad každá žena chce mít překrásný účes. Aktuálně sice máte mnoho možností, jak se o vlasy řádně starat, na druhou stranu na mnoho z nás působí negativní civilizační vlivy, které se přímo podepisují i na kvalitě vlasů. Co s tím?
Článek
Expres hydratace vlasů
Expres hydratace vlasů Připomínají vaše vlasy po létě suchý troud? Možná není na vině jen sluníčko, ale i pravidelné barvení, žehlení a špatná volba vlasové kosmetiky. Vyzkoušejte následující tipy na hydrataci vlasů podle toho, jak moc hluboko máte zrovna do kapsy.