Kategorie Výběr

Článek
Vyberte jeden strom a zjistěte, jak k sobě ladíte
Vyberte jeden strom a zjistěte, jak k sobě ladíte Nemusíte svého drahého krutě vyslýchat, stačí mu ukázat fotky čtyř stromů a zeptat se ho, který je mu nejsympatičtější. Potom si listnatého nebo jehličnatého favorita určete i vy sama. Dozvíte se pár možná netušených zajímavostí o sobě a odhalíte partnerovu povahu. Zjistíte také, jak vaše názory a vlastnosti k sobě ladí.
Článek
Vyberte psí plemeno a zjistěte, kdo ve skutečnosti jste
Vyberte psí plemeno a zjistěte, kdo ve skutečnosti jste Psi nesou mnohá pojmenování, ovšem to nejvýstižnější je „nejlepší přítel člověka“. Pravděpodobně nejeden z nás se o pravdivosti tohoto tvrzení přesvědčil sám, protože jak je o nás Češích známo, jsme národem pejskařů.
Článek
Která svíčka se vám nejvíce líbí? Vyberte si a zjistěte o sobě nové věci
Která svíčka se vám nejvíce líbí? Vyberte si a zjistěte o sobě nové věci Podívejte se na tyto svíčky a vyberte si tu, která vás něčím na první pohled zaujala. Možná se vám ani nelíbí, ale něco na ní vás nevysvětlitelně přitahuje a to je právě to, co hledáme.
Článek
Obrázkový test: Která z žen je podle vás matkou tří dětí?
Obrázkový test: Která z žen je podle vás matkou tří dětí? Ani tento týden jsme na vás nezapomněli a vytvořili pro vás další ze série obrázkových testů, které máte tolik v oblibě. Jak jistě dobře víte, obrázkové testy mají za úkol odhalit aspekty vaší povahy a osobnosti, o kterých jste třeba neměli do této doby ani tušení.
Článek
Partnerský psychologický test: Vyberte pár, který je podle vás nejšťastnější
Partnerský psychologický test: Vyberte pár, který je podle vás nejšťastnější Opět i dnes tu pro vás máme jeden z psychologických testů, který se bude týkat vašich partnerských vztahů. Ty jsou v mnoha případech velmi složité a zjistit, zda je náš vztah opravdu ten pravý, není jen tak.
Článek
Jaké zvíře vidíte na obrázku jako první? Prozradí to vaše hlavní osobnostní rysy
Jaké zvíře vidíte na obrázku jako první? Prozradí to vaše hlavní osobnostní rysy Lidské chování je tvořeno řadou vlastností, které jsou pro každého z nás jedinečné a odhalují naši pravou osobnost. Existují však hlavní rysy, které charakterizují celkové chování a postoj člověka.
Článek
Chcete vědět, jaký charakter v sobě ukrýváte? Výběr toho správného okna vám to prozradí
Chcete vědět, jaký charakter v sobě ukrýváte? Výběr toho správného okna vám to prozradí K odpočinku patří také vámi oblíbené psychologické testy, které jsou jednoduché a mnohé vám prozradí o tom, jací jste. Vyzkoušejte tento test a budete překvapeni, co zajímavého se o sobě dozvíte.
Článek
Výběr jednoho alchymistického symbolu prozradí, po čem ve svém životě toužíte opravdu nejvíce
Výběr jednoho alchymistického symbolu prozradí, po čem ve svém životě toužíte opravdu nejvíce Když má člověk na výběr z několika obrázků, ať už chce nebo ne, jeden jej vždy přitahuje o něco více, než ty jiné. Jinak tomu není ani v případě alchymistických symbolů a právě výběr jednoho, který vám je z nevysvětlitelných důvodu nejbližší, dokáže prozradit, co ve svém životě potřebujete nejvíce.
Článek
Víte, jaká je vaše silná stránka? Prozradí vám to tento jednoduchý test
Víte, jaká je vaše silná stránka? Prozradí vám to tento jednoduchý test Věděli jste, že to, jak byste uspořádali určité předměty v prostoru, dokáže prozradit o vašich schopnostech, talentu a dokonce i charakteru opravdu mnoho? Podle psychologů je to jeden z ověřených testů a my vám dnes jeden takový i přinášíme.
(2) Načíst více