Vyberte jeden strom a zjistěte, jak k sobě ladíte

Vyberte jeden strom a zjistěte, jak k sobě ladíte Zdroj: Shutterstock.com

Nemusíte svého drahého krutě vyslýchat, stačí mu ukázat fotky čtyř stromů a zeptat se ho, který je mu nejsympatičtější. Potom si listnatého nebo jehličnatého favorita určete i vy sama. Dozvíte se pár možná netušených zajímavostí o sobě a odhalíte partnerovu povahu. Zjistíte také, jak vaše názory a vlastnosti k sobě ladí.

Bonsaj

Zdroj: Shutterstock.com Ráda se o někoho staráte, jste pořádná, pečlivá a máte slabost pro hezké věci. Váš vyvolený se může jen usmívat, protože při milování jste stejně pozorná jako v práci. Jedině spolehlivý muž bude pro vás ten pravý, ale trénujte se ve shovívavosti. Držte raději příště jazyk za zuby, všimnete-li si nějakého nedostatku na vašem milovaném.

Vrba

Zdroj: Shutterstock.com Optimismus na vás muži milují ze všeho nejvíce. Kdybyste dostala během jediného dne padáka, vyvrtla si kotník a ztratila peněženku, stejně budete milého ujišťovat, že všechno dobře dopadne a že na světě se dějí horší katastrofy. Umíte nádherně snít a jste tvůrčí nejen v posteli.

Dub

Zdroj: Shutterstock.com Málokdy měníte svoje názory, a proto partner ví, co od vás může očekávat. Spíše než sprinterkou, stáváte se v posteli maratonskou běžkyní. Na vytrvalostní sex máte spoustu času, poněvadž večery trávíte nejraději doma. Baví vás i povalování v posteli bez sexu a proto pozor, ať nezůstanete s televizním ovladačem sama.

Sekvoje

Zdroj: Shutterstock.com Kdo se snaží vás k něčemu přemluvit, čeká ho stejná fuška, jako dřevorubce při kácení tohoto stromu. Ke svému vytýčenému cíli jedete jako buldozer a jste velmi tvrdohlavá. Dokud milého a sebe v posteli neuspokojíte, nedáte si pohov. Neustále plánujete, ale dejte pozor, abyste si nepřestala užívat přítomnost.

Publikováno: 10. 5. 2019 10:43 Nahlásit obsah