Kategorie Vzpomínka

Článek
Martina Pártlová sdílela vzpomínku na X-Factor. Lidé si ji spletli s Britney Spears
Martina Pártlová sdílela vzpomínku na X-Factor. Lidé si ji spletli s Britney Spears Zpěvačka Martina Pártlová zavzpomínala na účast v pěvecké show X-Factor. Právě díky této soutěži, v níž v roce 2008 skončila na čtvrtém místě, následně prorazila v českém showbyznysu. Rodačka z Českých Budějovic sdílela vzpomínkovou fotku, na níž svým současným fanouškům připomínala spíš Britney Spears, Paris Hilton nebo Taylor Swift.
Článek
Dcera Petra Muka poprvé zazpívala na veřejnosti. 15letá Noemi vystoupila na festivalu Kouřimská skála věnovaném vzpomínce na jejího tátu
Dcera Petra Muka poprvé zazpívala na veřejnosti. 15letá Noemi vystoupila na festivalu Kouřimská skála věnovaném vzpomínce na jejího tátu Noemi Muková přišla o svého tatínka Petra Muka v pouhých 3 letech. Dnes je z ní 15letá slečna, která má hudební nadání v genech. V polovině letošního srpna se o tom přesvědčili i návštěvníci festivalu Kouřimská skála 2022, kde Noemi poprvé zazpívala na veřejnosti. Slavného tátu v sobě talentem a podobou rozhodně nezapře!
Článek
Zpěvačka Jitka Boho zavzpomínala o Dušičkách na setkání s mrtvou prababičkou: Byl to zážitek, ze kterého mrazí
Zpěvačka Jitka Boho zavzpomínala o Dušičkách na setkání s mrtvou prababičkou: Byl to zážitek, ze kterého mrazí Zpěvačka Jitka Boho se na svém Instagramu o Dušičkách 2. listopadu svěřila se zážitkem, ze kterého mrazí. Ve svém příspěvku napsala, že když byla malá, přišla se za ní šest dní po pohřbu rozloučit její mrtvá prababička. Také věříte, že existuje něco mezi nebem a zemí?
Článek
Co dokáže lidský čich: Vyvolává vzpomínky a vybírá nám vhodného partnera
Co dokáže lidský čich: Vyvolává vzpomínky a vybírá nám vhodného partnera Čich patří k lidským smyslům, který často podceňujeme. Dokáže toho ovšem víc než rozeznat libou vůni parfému nebo čerstvě uvařeného jídla. Tento smysl ovlivňuje naše životy víc, než si myslíme. Co vše tedy náš čich umí?