Holčika Luna Musa se proslavila díky novorozeneckému focení: Deseti tisíce lidí dostala svým nevraživým pohledem

Holčika Luna Musa se proslavila díky novorozeneckému focení: Deseti tisíce lidí dostala svým nevraživým pohledem Zdroj: Instagram.com @justinetuhyphoto

Když si prohlížíte profesionální fotky čerstvých novorozeňátek, všichni do jednoho na nich vypadají jako malí andílci. Některé děti však už během svých prvních dnů odhalují svou pravou povahu. Tak jako holčička Luna Musa z Westervillu v americkém Ohiu, která na svých prvních novorozeneckých fotkách vypadá velmi nespokojeně.

Malá Luna se mračí, i když je spokojená

Holčička Luna Musa z amerického Westervillu, která se narodila 15. listopadu 2019, je v těchto dnech celosvětovou hvězdou. Vše mají na svědomí její novorozenecké fotky, které nafotila ve svých třech týdnech.

Na jednotlivých snímcích dává Luna všem na vědomí svou nezávislost a prozrazuje, jakou bude mít v budoucnu povahu. Na fotkách se totiž mračí a má nepříjemný výraz. „Luna je milované dítě, které zahrnujeme bezmeznou láskou. Chováme ji, zpíváme a děláme pro ni první poslední. Ve své tváři má však onen nepříjemný výraz i tehdy, když je naprosto spokojená,“ vysvětluje její táta Christian Musa.

Táta místo emotikonů posílá fotky své dcery

I během novorozeneckého focení byla malá Luna velmi klidná a spokojená. I když by mohly výsledné fotky mluvit o pravém opaku. Sám táta malého děvčátka považuje výsledek focení za velmi vtipný. „Když jsem teď v práci s něčím nespokojený, neposílám kolegům mailem emotikony, ale fotky své dcery,“ směje se muž.

Do holčičky se zamilovaly deseti tisíce lidí

Autorkou novorozeneckých snímků je profesionální fotografka Justine Tuhy. Když sdílela fotky malé Luny na svém instagramovém profilu, rázem tím vyvolala obrovský rozruch a oslovila více než deseti tisíce lidí. Malá holčička totiž většinu z nich dostala tím, jak se nevinně mračí.

„Bylo to jedno z nejzábavnějších novorozeneckých focení, které jsem kdy absolvovala. Ve výsledku jsem byla ohromena z každého snímku, který jsem pořídila,“ dodává fotografka Justine.

Autor:
Publikováno: 13. 1. 2020 09:41 Nahlásit obsah