Najdete na obrázku psa? Majitelce to trvalo 10 minut

Najdete na obrázku psa? Majitelce to trvalo 10 minut Zdroj: Reddit

Domácí zvířata mají neuvěřitelnou schopnost maskování. Jak ukazuje zapeklitý případ, kterému musela čelit jedna zoufalá majitelka, v zákoutích domova se rádi schovávají nejen kočky, ale i psi. Schválně, podívejte se na obrázek ložnice a zkuste odhadnout, kde se ukrývá její pes.

“Kde je můj pes?” právě tuto otázku si položila uživatelka Redditu shetarp429, když doma nemohla najít svého zvířecího miláčka. Zběsile ho hledala všude a až po 10 minutách jej nalezla v ložnici.

Pro pobavení následně sdílela na Redditu fotku své ložnice a zeptala se ostatních, jestli na snímku najdou jejího psa. Dokážete i vy přesně určit, kde se pes rasy bígl ukrývá? Jestli jej nemůžete vůbec najít, nezoufejte - samotné majitelce i dalším uživatelům Redditu to trvalo více než 10 minut!

Zajímá vás, proč si hrál tento pes se svou paničkou vůbec na schovávanou a proč ho nemohla ve svém domě dlouho najít? “Je to bígl a je tak tvrdohlavý, že za mnou nepřijde, ani když ho zavolám,” poznamenala se smíchem majitelka.

A jak jste na tom vy? Už jste psa, který se před svou majitelkou ukryl v ložnici, našli? Pokud ne, poradíme vám. Podívejte se do levé horní části postele. Bígl se ukrývá pod peřinou, za které mu vyčuhuje pouze čumák!

Zdroj: Reddit Jak dlouho jste psa ukrytého v posteli hledali? Byli jste nakonec úspěšní? Napište nám své poznatky do komentářů.

Zdroj: Ndtv.com, Reddit.com

Autor:
Publikováno: 28. 12. 2021 17:48 Nahlásit obsah