Voda jako pomocník při hubnutí: Takhle dosáhnete své vysněné postavy

Voda jako pomocník při hubnutí: Takhle dosáhnete své vysněné postavy Zdroj: Shutterstock.com

Ať jste žena či muž, jistě vás někdy trápilo, že nemáte svou vysněnou postavu. Nekonečné hodiny v posilovně, diety a kýžený výsledek nikde. Neztrácejte hlavu, známe jednoduché, a přitom účinné řešení.

Podle výsledků nejnovějších výzkumů, které byly zveřejněny v časopise Obesity, je řešení hubnutí velmi jednoduché. Bylo prokázáno, že ti lidé, kteří 30 minut před každým jídlem vypili 500 ml vody v průběhu 12 týdnů, ztratili na váze 4,5 kg bez jakéhokoliv cvičení nebo změn ve stravování.

Druhá testovaná skupina pila stejné množství vody ve stejném čase před jídlem ale pouze v poledne. Výsledek byl takový, že zhubli méně než 1 kg. Respondenti z obou skupin pili pouze obyčejnou vodu a ta právě v těle vytvářela pocit sytosti, což zapříčilo i menší příjem jídla.

Zdroj: Shutterstock.com Na hubnutí není nic složitého, stačí před každým jídlem vypít sklenici docela obyčejné vody a vaše vysněná postava se stane realitou. Navíc dáte svému tělu dostatek tekutin, které potřebuje zvláště v teplém letním počasí. Jako bonus bude i vaše pleť o mnoho krásnější a zdravější. Voda je opravdový zázrak.

Autorka studie Helen Parretti to vyjádřila těmito slovy: “Je to něco, co nevyžaduje příliš mnoho úsilí na to, abychom to zařadili do našich zaneprázdněných životů.“

Autor:
Publikováno: 29. 6. 2020 12:33 Nahlásit obsah