Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

8 věcí, které žádného muže během milování nenadchne

8 věcí, které žádného muže během milování nenadchne Zdroj: Shutterstock

Mohlo by se zdát, že není nic, co by mužům vadilo nebo co by jim mohlo chuť na milostné hrátky pokazit. Ovšem existuje pár prohřešků, kterými svého partnera vykolejíte natolik, že se bude cítit až dotčen a celý večer půjde tak akorát „do kytek“.

Mlčíte

Každý muž, a tím myslím opravdu každý, chce po milování slyšet, jak se vám to líbilo. Nepotřebuje přehnané pochvaly, chce jen vědět, zda jste si to opravdu užila tak, jako on a to samé platí i během milování. Nemusíte vzdychat, jako pornoherečky ve filmech pro dospělé, jen je dobré svými vzdechy dát muži vědět, že to, co dělá, dělá správně.

Zakázaná témata

Ačkoliv můžete se svým partnerem probírat všechna témata od A až po Z, některé těsně před milováním vynechte. Určitě nepotřebuje poslouchat, jak plánujete oslavu narozenin nebo to, kdo a kdy vyzvedne děti z tábora. Berte vaši ložnici něco jako svatyni, ve které se nebude nic řešit, bude sloužit jen jako místnost pro hezké zážitky a momenty. Neprobírejte zde tedy vážné věci a už vůbec se v ložnici nehádejte.

Zdroj: Shutterstock

Bývalí partneři

K rozhovoru o bývalých partnerech to ve vztahu dřív nebo později vždycky sklouzne, ale vzpomínat a porovnávat v průběhu vztahu? To vážně ne! Váš partner nechce poslouchat, jak váš bývalý dělal tohle jinak a měl rád tohle a ten zase tohle, vždyť ani vám by takové srovnávání nebylo po chuti. Bývalí partneři jsou z nějakého důvodu bývalí, můžete o nich svému partnerovi říct, ale vynechte detaily, které si nechte raději pro sebe.

Narážky

Nikdo z nás není dokonalý, ani vy a ani vaše polovička. A věřte nám, muži jsou na kritiku mnohem háklivější než my ženy. I přes jejich drsnou masku se jim narážky na jejich nedostatky vryjí do paměti na hodně dlouhou dobu, ne-li navždy. Především zákazné by pro vás měly být věty, které se týkají vašeho společného milostného života. Každého muže potká ve vztahu milostný nezdar a tento okamžik je pro něj velmi frustrující, proto tuto situaci raději taktně přejděte a vraťte se k ní až později. Důležité je ukázat partnerovi, že má ve vás oporu a pochopení.

Zdroj: Shutterstock

Zhasínáte

Mnoho žen má během milování tendenci zhasínat světlo. Je to z důvodu, že nejsou spokojené se svou postavou a za světla by jim neustále běhalo hlavou, co na jejich „faldíčky“ říká partner a nemohly by se stoprocentně soustředit. Jenže jak se ukázalo, není vůbec důvod si nad tímto lámat hlavu. Během milování muži absolutně nevnímají a ani se nesoustředí na vaše nedostatky. Na rozdíl od nás žen potřebují k dokonalému prožitku zrakový vjem a navíc během toho myslí jen a jen na vaše dotyky a prožitky.

Psí společník

Není výjimkou, že ženy mají psího kamaráda, se kterým do doby, než si našly stálé partnery, sdílely všechno včetně postele a nadýchaných peřin místo psího pelíšku. Jenže s příchodem partnera je potřeba tomuto psímu parťákovi ukázat, kde má místo. Není totiž snad nic horšího, než během milování čtyřnohého mazlíčka odhánět anebo se dívat, jak na vás nechápavě kouká. Není potřeba ho po letech učit spát jinde, jen během těchto milostných chvilek zcela jistě vydrží v obýváku.

Nechuť zkoušet nové věci

Nemusíte se hned vrhat do neprobádaných praktik, které pro vás nejsou přitažlivé. Stačí jen ze zajetých kolejí vybočit změnou místa, kde se milujete. Nemusí se vše odehrávat jen v ložnici, váš domov nabízí spoustu míst, která stojí za vyzkoušení. Co takhle pračka v koupelně nebo kuchyňská linka? Ani v tomto směru se fantazii meze nekladou.

Buďte sebevědomá

Není totiž nic horšího, než když žena samu sebe před mužem shazuje. Jak jsme psali výše, každý z nás má své nedostatky a právě ony nás dělají tím, kým jsme. Každá z nás je originál, a pokud se vám na vás něco nelíbí, tak to změňte anebo to přijměte a mějte se ráda taková, jaká jste. Zdravě sebevědomá žena oplývá neskutečnou přitažlivostí. Máte větší bříško nebo širší boky, no a? 

Autor:
Publikováno: 16. 11. 2021 13:07 Nahlásit obsah