Kategorie Antigenní testy

Článek
Co se mění od pondělí 15. 11. 2021: Opatření proti koronaviru v Česku se zpřísňují
Co se mění od pondělí 15. 11. 2021: Opatření proti koronaviru v Česku se zpřísňují V souvislosti s horšící se epidemiologickou situací v Česku zpřísňuje končící Babišova vláda opatření proti šíření koronaviru. Chcete vědět, co se mění od pondělí 15. listopadu? Přinášíme podrobný přehled.
Článek
Testování ve školách po 10. září v Česku končí. Antigenní testy zatím odhalily 116 nakažených
Testování ve školách po 10. září v Česku končí. Antigenní testy zatím odhalily 116 nakažených Plošné testování na covid v českých školách od příštího týdne končí. Jak uvedl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, školáci a studenti antigenní testy naposledy použili ve čtvrtek 9. září. Vojtěch však nevylučuje, že by se testování na covid mohlo na některé školy vrátit na lokální úrovni.
Článek
Dovolená v Chorvatsku je od 1. dubna o dost snazší. Chorvatsko aktualizovalo pravidla pro vstup do země
Dovolená v Chorvatsku je od 1. dubna o dost snazší. Chorvatsko aktualizovalo pravidla pro vstup do země Chtěli byste na dovolenou do Chorvatska, ale neznáte přesná pravidla pro vstup do této jihoevropské země? Chorvatská vláda se rozhodla, že nebude čekat na rozhodnutí Evropské unie týkající se covidových pasů, a vydala svá pravidla. Co tedy aktuálně musíte dodržet, pokud se chcete slunit na chorvatské pláži?
Článek
Zpřísnění protiepidemiologických opatření v Česku od 30. ledna 2021: Přinášíme přehled, co platí
Zpřísnění protiepidemiologických opatření v Česku od 30. ledna 2021: Přinášíme přehled, co platí Česká vláda zpřísnila některá protiepidemiologická opatření. Týkají se nových pravidel ubytování pro služební cesty, pobytu na soukromých chatách a chalupách pro členy jedné domácnosti nebo uzavření lanovek a vleků i pro pěší. Nová pravidla platí od půlnoci z pátku 29. ledna na sobotu 30. ledna. Máme pro vás jejich stručný přehled.
Článek
Antigenní testy: Dobrovolné testování veřejnosti na koronavirus začne již 16. prosince
Antigenní testy: Dobrovolné testování veřejnosti na koronavirus začne již 16. prosince Dobrovolné antigenní testování veřejnosti na přítomnost covidu-19 odstartuje už ve středu 16. prosince. Antigenní test bude zdarma, uhradí jej za vás zdravotní pojišťovna. Jak často a kde můžete tyto testy na koronavirus podstoupit?
Článek
Plošné testování v Česku proběhne během prosince, tvrdí premiér Babiš. První na řadu mají přijít učitelé, od 18. prosince zbývající občané
Plošné testování v Česku proběhne během prosince, tvrdí premiér Babiš. První na řadu mají přijít učitelé, od 18. prosince zbývající občané Premiér Andrej Babiš promluvil o tom, že občané Česka mohou před Vánoci zdarma podstoupit plošné testování antigenními testy. Zda jste covid negativní, či pozitivní, budete moci zjistit zhruba od 18. prosince. V rámci plošného testování mají dle Babiše přijít ještě dříve na řadu učitelé.
Článek
Plošné testování na koronavirus: Ministr Prymula jej plánuje spustit do dvou týdnů
Plošné testování na koronavirus: Ministr Prymula jej plánuje spustit do dvou týdnů Ministr zdravotnictví Roman Prymula na svém oficiálním twitterovém účtu uvedl, že by chtěl do dvou týdnů spustit v Česku plošné testování na koronavirus. Začít se má v Uherském Hradišti, které je covidem-19 v tuto chvíli nejpostiženější. Prymula počítá i se zapojením praktických lékařů či pediatrů. Samotné testy mají být dobrovolné a bezplatné.