Kategorie Art/Kultura

Art
Článek
Plus jedna: kniha pro všechny, kteří někdy byli plus jedničkou
Plus jedna: kniha pro všechny, kteří někdy byli plus jedničkou Do redakce k nám dorazila kniha Plus jedna, která prošla několika rukama a s klidným srdcem ji můžeme doporučit - třeba jako vánoční dárek pro vás, vaše kamarády, známé či kolegy.
Článek
České Budějovice opět po roce zaplnili noční běžci
České Budějovice opět po roce zaplnili noční běžci Seriál NN NIGHT RUN se těší velké popularitě a stejně tak tomu bylo i v Českých Budějovicích. Na start všech závodů se postavilo šestnáct set běžců a běžkyň.
Článek
V Plzni si užili běžci krásného podzimního večera
V Plzni si užili běžci krásného podzimního večera Zatímco v sobotu 23.9. prakticky po celém Česku pršelo, v Plzni bylo krásné počasí, které si užili všichni běžci i diváci. Seriál NN NIGHT RUN se těší velké popularitě a stejně tak tomu bylo i v Plzni. Na start všech závodů se postavilo k tisícovce běžců.
Článek
Tyto veřejné toalety koupila v otřesném stavu. Přestavěla je ale na něco okouzlujícího!
Tyto veřejné toalety koupila v otřesném stavu. Přestavěla je ale na něco okouzlujícího! Veřejné toalety nepatří zrovna k nejčistějším a nejoblíbenějším místům. O to víc, když jsou v naprosto dezolátním stavu jako právě ty, které se mladá architektka Laury Clark rozhodla přestavět podle sebe.
Článek
Nechte své děti kreativně vyřádit: A přidejte se k nim!
Nechte své děti kreativně vyřádit: A přidejte se k nim! Ať už máte na starost jedno nebo více dětí, je nutné jim čas od času připravit nějakou kreativní zábavu. Rozvíjejte jejich tvořivost a přidejte se k nim – máme pro vás hned několik nápadů, jak čas s dětmi trávit o chlup kreativněji.
Článek
Průvodce velikonočním týdnem den po dni
Průvodce velikonočním týdnem den po dni Řada velikonočních zvyků pochází z pohanských dob, ale málo kdo z nás si to uvědomuje. Pro křesťany jsou Velikonoce nejvýznamnějším svátkem v roce, ale většina velikonočních zvyků často více než s ukřižováním a vzkříšením Krista souvisí právě s mnohem staršími pohanskými zvyky. Jak se přezdívá dnům kolem Velikonoc, a jaký je jejich význam?
(337) Načíst více