Poznáte je? Herci se díky dokonalému make-upu změnili k nepoznání

Poznáte je? Herci se díky dokonalému make-upu změnili k nepoznání Zdroj: www.boredpanda.com

Být hercem může být někdy pěkně náročné. Herec se musí dokonale vcítit do postavy, kterou znázorňuje a za tím účelem často podstupuje neuvěřitelné proměny. Velkou zásluhu tak na výsledné proměně mají maskéři, kteří z atraktivní herečky udělají během pár okamžiků ošklivého fousáče. Pojďte se s námi podívat na ty nejlepší proměny.

Ralp Fiennes (Lord Voldemort)

Herec Ralph Fiennes je v civilu sexy charismatickým mužem, kterého obdivují zástupy žen. Ve filmech o Harry Potterovi však ztvárnil černokněžníka Lorda Voldemorta, který má do idola pěkně daleko. Na jeho proměně v největšího padoucha kouzelnického světa pracoval nejenom zástup maskérů, ale i počítač. Ten doupravil Voldemortův vzhled digitálně, zejména kvůli jeho nosu. Ralph Fiennes také přiznal problémy se svým kostýmem – zakopával o svou sukni a aby mu nepadaly dámské punčocháče, musel si je přichytit podvazkem.

Ralph Fiennes ztvárnil Lord Voldemorta Zdroj: www.boredpanda.com

Meryl Streep (Rabbi)

Meryl Streep si pamatujeme třeba z filmů Ďábel nosí Pradu, Mamma Mia nebo Božská Florence. V seriálu Andělé v Americe však můžeme vidět Meryl ve zcela jiné roli. Mimo třech dalších rolí si zahrála i roli rabína, kvůli které se z jemné dámy změnila na starého duchovního.

Poznali byste Meryl Streepovou? Zdroj: www.boredpanda.com

Eddie Redmayne (Lili)

Talentovaný herec Eddie Redmayne nám již mnohokrát dokázal, že se dokáže vcítit do nejrůznějších charakterů. Viděli jsme ho již jako geniálního vědce Stephena Hawkinga a v současnosti budí největší pozornost v sérii Fantastických zvířat. Zajímavou proměnu však podstoupil i ve filmu Dánská dívka. Tady ztvárnil ženu uvězněnou v mužském těle.

Eddie Redmayne je talentovaný herec. Zdroj: www.boredpanda.com

TIP: Make-up toho dokáže skutečně mnoho. Podívejte se, jak se obyčejná dívka změnila v sexbombu.

Robin Williams (Paní Doubtfirová)

Robin Williams byl skvělým komikem, který dokázal ztvárnit desítky zajímavých postav. Jednu z největších proměn však podstoupil, když se ve filmu Táta v sukni změnil ve starou důchodkyni. Na jeho masce se podílelo 12 profesionálních designerů, kteří za svou práci dokonce dostali Oscara. Aby si otestoval její věrohodnost, vydal se v převleku za paní Doubtfirovou na nákupy do sex shopu.

Z Robina Williamse se stala paní Doubtfirová. Zdroj: www.boredpanda.com

Jim Carrey (Grinch)

Když tvůrci hledali, kdo by mohl ztvárnit známého vánočního padoucha, padla volba na komika Jima Carreyho, který už předvedl své kvality ve filmech jako Maska, Muž na Měsíci nebo Ace Ventura. Proměna na Grinche však nebyla vůbec jednoduchá. Jeho namaskování trvalo více než 3 hodiny a Jim kvůli tomu musel dokonce dostávat cvičení zvládání stresu od speciálních vojenských jednotek. Sám Jim přiznal, že nosit kostým bylo jako „být pohřben zaživa“ a na place v určitých chvílích pobíhala i skoro padesátka maskérů.

Pro Jima Carreyho byla role Grinche extrémně náročná. Zdroj: www.boredpanda.com

Autor:
Publikováno: 1. 1. 2019 14:00 Nahlásit obsah