Kategorie Bezpečí

Článek
La Graciosa a La Tabarca: Dva španělské ostrovy, kterým se koronavirus vyhýbá
La Graciosa a La Tabarca: Dva španělské ostrovy, kterým se koronavirus vyhýbá Španělsko je po USA, Číně a Itálii v současnosti čtvrtou zemí světa, která je nejhůře zasažena pandemií koronaviru. Přesto však ve Španělsku naleznete oblasti, kterým se nemoc COVID-19 vyhýbá obloukem. Jde o dva malé ostrůvky La Graciosa a La Tabarca, kde dosud ani jeden z obyvatel nebyl pozitivně testován na koronavirus.
Článek
Jedete na dovolenou? Nenechte se překvapit zloději
Jedete na dovolenou? Nenechte se překvapit zloději Jsem ráda, že jsem tento článek stihla dopsat ještě předtím, než se všechny dámy rozprchnete na dovolené, prázdniny a své domovy necháte po nějaký čas opuštěné. Doufám, že vám tento článek bude inspirací a zvýší ochranu vašeho domova.
Článek
7 věcí, které od vztahu očekává každý chlap!
7 věcí, které od vztahu očekává každý chlap! Jistě jste si také všimly, že muži mají problém mluvit o svých vztazích a o tom, co od nich očekávají. Možná jen nedokážou správně pojmenovat své pocity anebo jen o nich mluvit nechtějí.
Článek
Chraňte své dítě! 9 užitečných rad pro všechny rodiče
Chraňte své dítě! 9 užitečných rad pro všechny rodiče Bezpečnost dítěte by u každého rodiče měla být na prvním místě. Ještě před tím, než vaše dítko vyrazí poprvé samo do školy či do obchodu, měli byste minimalizovat riziko, že se dostane do potíží. Máme pro vás 10 užitečných rad.
Článek
Jak být šťastným člověkem? Zde máte sedm rad přímo od dětí!
Jak být šťastným člověkem? Zde máte sedm rad přímo od dětí! Otázka „Jak být šťastný?“ patří mezi aktuální a nejhledanější otázky na českém internetu. Samotné nás odpověď velmi zajímala, zeptali jsme se proto dětí. Na Lince bezpečí jsme shromáždili přibližně 500 dopisů od dětí ze základních škol po celé České republice. Odpovědi jsou překvapivě krásné ve své jednoduchosti a zároveň hloubce.