Hvězda seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate má roztroušenou sklerózu a bez hole se nikam nedostane. Tuto zprávu oznámila na Twitteru

Hvězda seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate má roztroušenou sklerózu a bez hole se nikam nedostane. Tuto zprávu oznámila na Twitteru Zdroj: Shutterstock

Světoznámé herečce Christině Applegate uštědřil osud další ránu. Před 14 lety vyhrála boj nad rakovinou, hvězdě seriálu Ženatý se závazky nyní lékaři diagnostikovali sklerózu multiplex. O svém aktuálním zdravotním stavu herečka informovala na Twitteru s tím, že se její zdravotní stav zhoršuje a bez hole se prakticky už nikam nedostane.

Zdraví je v životě to nejcennější, co máme. Tuto skutečnost vám ostatně potvrdí americká herečka Christina Applegate, která prochází velmi náročnými životními peripetiemi. V roce 2008 jí lékaři diagnostikovali rakovinu, kvůli čemuž musela podstoupit dvojitou mastektomii.

Ačkoliv by se mohlo zdát, že má hvězda seriálů Ženatý se závazky a Smrt nás spojí to nejhorší za sebou, není to bohužel tak. Krásná blondýnka, která zanedlouho oslaví 52 let, oznámila, že trpí nevyléčitelnou sklerózou multiplex.

Zdroj: Shutterstock “Ahoj, přátelé. Před několika měsíci mi diagnostikovali roztroušenou sklerózu. Bylo to velmi zvláštní. Spoustu podpory jsem našla u lidí, kteří trpí rovněž touto nemocí. Byla to těžká cesta a jak všichni víme, tato cesta pokračuje,” informovala Christina Applegate veřejnost na Twitteru o svém zdravotním stavu.

Zdraví Christiny Applegate se bohužel zhoršuje. Jak nyní oblíbená herečka uvedla na Twitteru, již nemůže fungovat bez vycházkových holí, bez kterých by se jinak nikam nedostala.

“Vycházkové hole jsou nyní součástí mého nového normálu,” uvedla v twitterovém prohlášení hvězda Ženatý se závazky.

Zdroj: Twitter.com, Blesk.cz
Autor:
Publikováno: 2. 11. 2022 07:25 Nahlásit obsah