Hvězda Upířích deníků, herečka Candice Accola King, čeká druhé dítě. Těhotenství oznámila ve svém podcastu

Hvězda Upířích deníků, herečka Candice Accola King, čeká druhé dítě. Těhotenství oznámila ve svém podcastu Zdroj: Instagram.com @candiceking

Z herečky Candice Accoly King, kterou znáte ze seriálů Upíří deníky a The Originals, bude brzy dvojnásobná maminka. Tato 33letá žena v nejnovější epizodě svého podcastu Directionally Challenged otevřeně přiznala, že se svým manželem Joem Kingem čekají miminko. Candice je momentálně v pátém měsíci.

33letá herečka Candice Accola King se v podcastu Directionally Challenged svěřila, že se svým manželem Joem Kingem čeká druhé společné dítě. „Ještě jsem se s tím v našem podcastu nesvěřila, ale jsem těhotná. Kocour je v troubě. Jsem v pátém měsíci. Je to pro mě největší zážitek z karantény a to nejlepší, co mi rok 2020 zatím přinesl,“ uvedla hvězda Upířích deníků.

Herečka se navíc přiznala, že s oznámením svého těhotenství dlouho otálela. Tento šťastný okamžik si chtěla nejprve užít pouze se svým manželem, rodinou a blízkými přáteli.

“Beru to jako krásnou a úžasnou součást svého života v době, kdy je velmi těžké najít optimismus,” poukázala Candice Accola na pandemii koronaviru. Podle svých slov je ráda, že její nenarozené dítě i ona samotná jsou v pořádku a že s rodinou žijí na bezpečném místě.

Candice Accola King si vzala Joea Kinga, který je kytaristou kapely The Fray, v roce 2014 v americkém New Orleans. O dva roky později se jim narodila dcera Florencia. 40letý hudebník má ještě z předchozího vztahu dvě dcery.

Autor:
Publikováno: 1. 9. 2020 12:00 Nahlásit obsah