Ilona Csáková zhubla. Na Instagramu prozradila tajemství své štíhlé postavy

Ilona Csáková zhubla. Na Instagramu prozradila tajemství své štíhlé postavy Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Ilona Csáková všechny svou poslední instagramovou fotku velmi mile překvapila. 51letá interpretka hitů Tornero nebo Proč mě nikdo nemá rád se totiž pochlubila velmi štíhlou postavou. Ilona Csáková rovněž prozradila, co stojí za jejím hubnutím a jak fantastické figury dosáhla.

Pamatujete si Ilonu Csákovou jako ženu krev a mlíko? Je to již dávná minulost. Jak zpěvačka předvedla na svém instagramovém profilu, kila navíc jsou pryč. 

“Často se mě ptáte, jak se mi podařilo shodit těch pár kil. Změnila jsem stravovací návyky. Oblíbila jsem si LC stravu, low carb. Je to strava se sníženým obsahem cukru, bez mouky a lepku,” prozradila svůj recept na štíhlou postavu oblíbená zpěvačka.

Na aktuální fotce se Ilona Csáková pochlubila štíhlou postavou, která jí neskutečně svědčí. I když již oslavila 51. narozeniny, ztráta nadbytečných kilogramů jí výrazně ubrala na věku.

Zpěvačka, která dodržuje low carb dietu, svým sledujícím předvedla také pokrmy ze svého aktuálního jídelníčku. Jedná se například o zdravé muffiny, hamburgery, pizzu, obložené chleby, plátky masa se zeleninou nebo zeleninové saláty s masem. 

Co je vlastně low carb strava, díky které Ilona Csáková tak výrazně zhubla? Jedná se o tzv. nízkosacharidové stravování. V rámci low carb jídelníčku je výrazně snížen příjem sacharidů, a naopak zvýšen příjem tuků. 

Při low carb dietě můžete jíst různé druhy masa, přírodní tuky, vejce, ryby, mořské plody, sýry, zeleninu i čerstvé bylinky. Do této diety nepatří pečivo, rýže, těstoviny a ovoce s vysokým obsahem sacharidů. Omezit byste rovněž měli luštěniny a zeleninu s vyšším podílem sacharidů.

Že Ilona Csáková prošla obrovskou proměnou, rozhodně nenechali její instagramoví sledující bez odezvy. Jenom na této sociální síti dostala pod svou nejnovější fotku spoustu pochvalných komentářů.

“Už ti to napsala půlka republiky, ale já se rád opakuju. Seš kost.”, “Sluší vám to. Skvělá práce.”, “Ten progres (pokrok) je tam vidět. Jen tak dál.”, “Jste bombice.”, “Vypadáte skvěle, omládla jste.” Nemohli si lidé proměnu Ilony Csákové vynachválit.

Zdroj: Instagram.com/ilonacsakova, Bezhladoveni.cz
Autor:
Publikováno: 26. 4. 2022 14:10 Nahlásit obsah