Kamila Nývltová napekla na Velikonoce 60 mazanců, 20 beránků a 225 cupcaků. S přehledem trumfla profesionální pekaře i cukráře

Kamila Nývltová napekla na Velikonoce 60 mazanců, 20 beránků a 225 cupcaků. S přehledem trumfla profesionální pekaře i cukráře Zdroj: Shutterstock

Kamila Nývltová je nejen skvělou zpěvačkou, ale i výbornou pekařkou a cukrářkou. Že by se s přehledem uživila pečením sladkého cukroví i pečiva, dokázala také o letošních Velikonocích. Kamila Nývltová totiž napekla neuvěřitelných 60 mazanců, 20 beránků a 225 cupcaků. Tímto dechberoucím počinem se pochlubila i na svém Instagramu.

Kvůli pandemii koronaviru se Kamila Nývltová nemůže věnovat profesionálnímu zpívání. Tato nadaná zpěvačka však rozhodně nezahálí a věnuje se své další lásce, kterou je pečení. Že ji péct opravdu baví, ale že je v něm také opravdu dobrá, předvedla i během velikonočních svátků.

Jak Kamila Nývltová ukázala na svém instagramovém profilu, letos napekla celkem 60 mazanců, 20 velikonočních beránků a 225 cupcaků. Svým velikonočním počinem, který věnovala své rodině a svým známým, si tedy dala pořádně do těla.

“A už to jede zase ve velkým. Jsem ve svým živlu a sotva stojím na nohách. Ale miluji to,” napsala zpěvačka k fotce, na níž drží mísu s kynutým mazancovým těstem.

Po mazancích a beráncích zakončila Kamila Nývltová svátky pestrobarevnými cupcaky, z nichž jeden vypadá lépe než druhý. “Užila jsem si to a do každého dortíku jsem dala lásku,” uvedla talentovaná Kamila, která by s přehledem mohla péct i na svatby.

Svým pekařským a cukrářským uměním Kamila Nývltová způsobila velký poprask už před pár týdny, kdy zdravotníkům z trutnovského ARO napekla tři sta kusů větrníků, trubiček, bábovek a cupcaků. Tímto způsobem jim chtěla poděkovat za to, že každý den stojí v první linii a bojují proti pandemii koronaviru.

Autor:
Publikováno: 6. 4. 2021 14:00 Nahlásit obsah