Moderátorka Lejla Abbasová prožívá rodinnou tragédii. Po zemětřesení v Turecku jsou 4 členové její rodiny mrtví, po dalších 2 ještě pátrají

Moderátorka Lejla Abbasová prožívá rodinnou tragédii. Po zemětřesení v Turecku jsou 4 členové její rodiny mrtví, po dalších 2 ještě pátrají Zdroj: Profimedia

Zemětřesení v Turecku a v Sýrii má na kontě desítky tisíc obětí. Tato přírodní katastrofa obrovských rozměrů bohužel osobně zasáhla i Lejlu Abbasovou. Jak 42letá moderátorka uvedla na Instagramu, čtyři členové její rodiny jsou mrtví a po dalších dvou se ještě pátrá.

Moderátorka Lejla Abbasová zažívá rodinnou tragédii. Zemětřesení s katastrofickými následky v Turecku bohužel postihlo i rodinu jejího partnera Volkana Kaynaka, s nímž má exotická moderátorka dceru Iman a dvojčata Tea a Bena.

Po zprávách o zemětřesení v Turecku odletěl partner Lejly Abbasové okamžitě do své rodné Adany, aby zde našel všechny své příbuzné. Bohužel, jak moderátorka uvedla na Instagramu, toto hledání mělo velmi smutný konec.

“Irem a Ceyda. Poslední dvě z naší rodiny, které jsme stále nenašli. Čtyři další jsou mrtví. 6. den… Už nedoufáme, chceme je alespoň důstojně pohřbít. Strejda Ali stále sedí před domem, kde se Volkan Kaynak, další příbuzní a kamarádi prohrabali z pátého do prvního patra. Našli telefon Irem a lékovku Ceydy. @volkaynak říká, že nejhorší je všudypřítomný pach mrtvých těl,” posteskla si zničená Lejla Abbasová na Instagramu.

42letá moderátorka poděkovala svým instagramovým sledujícím za finanční a materiální pomoc Turecku a Sýrii. Následně požádala i o další pomoc určenou pro tyto země, které zasáhlo katastrofické zemětřesení.

Zdroj: Shutterstock “Spousta z vás poslala finanční a materiální pomoc. Obrovské díky… Ale pořád jí není dost. Nejnutnější jsou stany, deky, chemické toalety, plynové hořáky… Proto jsem se rozhodla otevřít sbírku a požádat vás znova o pomoc…” napsala moderátorka na Instagram a do postu připojila číslo sbírkového účtu jejího nadačního fondu Asante Kenya.

“V Čechách se snažím domluvit na větší materiální pomoci s výrobci outdoorového oblečení a chemických toalet. Držte palce,” dodala Lejla Abbasová.

Zdroj: Instagram.com/lejla_abbasova_official
Autor:
Publikováno: 13. 2. 2023 14:45 Nahlásit obsah