Monika Bagárová to na Instagramu schytala za auto od sponzora. Musela čelit zlobě a závisti

Monika Bagárová to na Instagramu schytala za auto od sponzora. Musela čelit zlobě a závisti Zdroj: Profimedia

Instagram, na kterém má 926 tisíc sledujících, je pro zpěvačku Moniku Bagárovou jedním ze zdrojů příjmů. Talentovaná umělkyně zkrátka umí své jméno prodat, a tak se to na jejím instagramovém profilu nejrůznějšími spolupracemi jenom hemží. Tentokrát ale s ohledem na reakci svých sledujících pořádně přestřelila. Co některým lidem leží v žaludku?

“Děkujeme @mototechna. Dnes jsme si převzali tohle nové krásné auto. Je tu někdo, kdo má stejné? Jak se vám jezdí?” napsala nevinně Monika Bagárová na Instagram a připojila fotku s tmavě modrým BMW.

Že zpěvačka získala za spolupráci s automobilovou společností nové BMW, nemohli někteří její sledující pořádně rozdýchat. Na Moničin post reagovali velmi rozhořčeně a podrážděně. Zpěvačka musela čelit i spoustě závistivým a nenávistným komentářům.

Nebýt reklamního sdělení, tak by si snad i člověk myslel, že jste si ho koupila... No pro vaši smůlu to tak nebude nejspíše,” napsal uštěpačně jeden sledující. “No jo, někdo tvrdě pracuje celý život a do práce od mládí až do důchodu jezdí autobusem nebo na kole, jako např. moje máma. V tak krásném autě nikdy ani neseděla. Dneska je to očividně snadnější. Zvláštní je, že se lidé v ČR neustále rozčilují, jak se u nás máme špatně,” přidal se se závistivým komentářem další.

Reklamní sdělení na Instagramu, ve kterém se Monika Bagárová pochlubila novým autem od sponzora, bylo trnem v oku i desítkám dalších lidí. Na zpěvačce nenechali takřka nit suchou.

Zdroj: Shutterstock “Mám postiženého synka a o nějaké auto, abych ho mohla vozit do školy, musím žádat stát a mít velmi vážnou diagnózu, aby nám příspěvek vůbec schválili. Škoda že tihle lidé, kteří rozdávají auta zdarma, myslí jen na ty, kteří si můžou koupit aut třeba pět,” objevilo se v dalším instagramovém komentáři.

Nicméně, našli se i lidé, kteří nechápali, kde se v ostatních bere zloba a závist, a kteří se Moniky Bagárové veřejně zastali. “Já chci taky auto zadáčko,” rýpla se do zpěvačky jedna sledující. “Nemají ho zadarmo a nemají ho napořád. Mají ho půjčené a dělají reklamu. Buďte slavná a také vám nějaká automobilka nabídne něco takového,” dostalo se jí od ostatních rozumné odpovědi.

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika
Autor:
Publikováno: 20. 2. 2023 09:40 Nahlásit obsah