Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Nejkrásnějším mužem světa 2022 je herec Chris Evans. Souhlasíte s jeho umístěním?

Nejkrásnějším mužem světa 2022 je herec Chris Evans. Souhlasíte s jeho umístěním? Zdroj: Shutterstock

Magazín The People každým rokem zveřejňuje žebříček nejkrásnějších mužů světa. Zajímá vás, který fešák zabodoval v letošním roce? Nejsexy mužem planety pro rok 2022 je dle magazínu The People americký herec Chris Evans.

Americký herec a režisér Chris Evans na sebe celosvětově upozornil rolí Steva Rogerse alias Captaina America ve filmovém zpracování marvelovek. Nyní na sebe strhl opět pozornost tím, že jej magazín The People vyhlásil nejpřitažlivějším mužem světa 2022.

41letý Chris Evans, který je zatím svobodný a bezdětný, z pomyslného trůnu sesadil svého hereckého kolegu Paula Rudda, kterého magazín The People označil za nejkrásnějšího muže světa v loňském roce. 

Zdroj: Shutterstock Jak krasavec známý z filmové adaptace marvelovek říká, jeho nový titul potěšil hlavně jeho maminku. “Moje máma je tak šťastná. Je hrdá na všechno, co dělám, ale tohle je něco, čím se může opravdu pochlubit,” uvedl Chris Evans v rozhovoru pro The People.

Magazín The People vyhlašuje anketu Sexiest Man Alive již od roku 1985, kdy vyhrál na plné čáře Mel Gibson. V dalších letech v tomto populárním žebříčku nejpřitažlivějších mužů planety zabodovali například Sean Connery, Tom Cruise, Patrick Swayze, Richard Gere, Keanu Reeves, Brad Pitt, George Clooney, Ben Affleck, Johnny Depp, Bradley Cooper nebo Adam Levine.

Zdroj: Shutterstock V roce 2022 se za vítězem ankety o nejsexy muže planety, Chrisem Evansem, zařadili například takoví fešáci jako Kendrick Lamar, George Clooney, Robert Pattinson, Dwayne Johnson nebo Jack Harlow.

Jak se vám nejpřitažlivější muž světa 2022 Chris Evans líbí? Souhlasíte s jeho umístěním, nebo byste vybrali někoho jiného? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: People.com, Wikipedia.org

Autor:
Publikováno: 10. 11. 2022 09:57 Nahlásit obsah