Nikol Štíbrová staví dům v Lánech. Tentokrát ukázala novou koupelnu, kde nesmí chybět vyhřívané WC prkénko

Nikol Štíbrová staví dům v Lánech. Tentokrát ukázala novou koupelnu, kde nesmí chybět vyhřívané WC prkénko Zdroj: Shutterstock

Těhotná herečka, influencerka a hvězda 3v1 Nikol Štíbrová rozhodně nezahálí. Se svým snoubencem Petrem Leitgebem aktuálně buduje dům snů v Lánech. O tom, jak to bude v jejich novém bydlení vypadat, se veřejně pochlubila také na svém Instagramu, kde ukázala vizualizaci svých dvou koupelen. Tyto místnosti budou mít dokonce vyhřívané WC prkénko.

Sympatická Nikol Štíbrová zanedlouho porodí svého druhého potomka. Otcem děťátka, které nosí pod srdcem, je její snoubenec Petr Leitgeb. Nikol Štíbrová navíc se svým snoubencem vychovává také syna Mathiase, jehož tátou je hereččin bývalý partner Martin Kyncl.

Jelikož bude mít malý Mathias zanedlouho sourozence a rodina Nikol Štíbrové se tak rozroste o dalšího člena, sympatická herečka se s partnerem Petrem Leitgebem pustila do budování domu snů v Lánech. Právě zde budou moci zažívat dokonalé rodinné štěstí.

Pomalu, ale jistě plánují, že opustí aktuální bydlení, a natrvalo se usadí ve svém domku. Rodinné hnízdečko v Lánech pečlivě navrhují krok za krokem. Do nejmenšího detailu mají rozplánovanou nejen kuchyň či obývací pokoj, ale i koupelnu. Nikol Štíbrová na Instagramu svým fanouškům prozradila, že bude mít koupelny rovnou dvě. Představila navíc také jejich digitální vizualizaci. 

“Vybrat koupelnu. Takovou, která bude něčím zajímavá, ale zase ne moc extravagantní, aby vás to časem nerozčilovalo, takovou, aby se vám brzo neokoukala, praktickou, aby na ní byl vidět bordel co nejmíň, bezpečnou pro děti, ale tak ty budou malý jen chvíli, nějaký sklo u sprchy asi bejt musí, halt se budou muset vyhnout a vůbec co tam maj co lítat sakra. Ne úplně světlou, spíš asi tmavší, teplejší, ale taky ne moc. A počítat s tim, že to je poslední koupelna, ve který už nějak dožijete, takže ať to něco vydrží, žejo. Jo a vyhřívaný prkýnko. To je nejvíc, to má frau Pártl a i kdyby už ani na chleba nebylo, vyhřejvaný prkýnko musí bejt,” napsala na svůj instagramový profil Nikol Štíbrová a zároveň se pochlubila finálními vizualizacemi svých dvou koupelen.

Pod Nikoliným příspěvkem se okamžitě strhla velká diskuze. Lidé návrh koupelen samozřejmě nejen chválili. Řešili například, zda je rozumné mít toaletu v koupelně a zda není lepší mít WC a koupelnu jako dvě samostatné místnosti. Nikol Štíbrovou také varovali, že není moc dobrý nápad mít na zemi v koupelně bílou dlažbu s bílými spárami. “Hlavně ne bílé kachličky na zem! Největší chyba, co jsem udělala. Jde na nich OPRAVDU vše hned vidět 5 minut poté, co uklidíte,” napsala například jedna sledující.

Zaujalo i vyhřívané záchodové prkénko, které by Nikol Štíbrová chtěla mít ve svých koupelnách. “Ono existuje vyhřejvané prkénko? To se zbláznim. Mně ho vyhřeje po ránu maximálně manžel když tam hodinu trůní,” okomentovala Nikolina fanynka. “Vyhřívaný prkýnko mě děsí. Teplý prkýnko vždycky znamenalo, že tam před tím někdo seděl moc dlouho,” přidala se další. 

Koupelny Nikol Štíbrové vzbudily mezi jejími fanoušky opravdu velkou pozornost. V každém případě jde o její vlastní bydlení, a je tedy pouze na ní a jejím snoubenci Petru Leitgebovi, jak bude její koupelna snů ve výsledku vypadat.

Autor:
Publikováno: 17. 5. 2021 10:48 Nahlásit obsah