Patricie Pagáčová i letos pomáhá zvířatům v nouzi. Je autorkou charitativního kalendáře Psí život 2022

Patricie Pagáčová i letos pomáhá zvířatům v nouzi. Je autorkou charitativního kalendáře Psí život 2022 Zdroj: Profimedia

Herečka, moderátorka a pejskařka Patricie Pagáčová dala již po desáté dohromady 12 osobností a jeden charitativní kalendář, který pomáhá zvířatům v nouzi. V kalendáři Psí život 2022 najdete plno rozkošných psů a jejich páníčků z řad českých celebrit. Kdo se letos do tohoto charitativního kalendáře kromě Patricie Pagáčové nechal vyfotit?

“Máme dneska s Jackinkou 7 let výročí. Celkem jsme dospěly. A tuhle krásnou fotku najdete v kalendáři Psí život na rok 2022,” napsala Patricie Pagáčová na svůj Instagram a připojila společnou fotku se svým psím mazlíčkem, který je mimo jiné čistokrevným voříškem.

Že má tato sympatická herečka a moderátorka srdce na pravém místě, dokazuje rok co rok. Je totiž autorkou charitativního kalendáře Psí život a k účasti na tomto dobročinném projektu každoročně oslovuje známé celebrity milující pejsky.

Zajímá vás, kdo se letos fotil do charitativního kalendáře Psí život 2022? Kromě Patricie Pagáčové a její fenky Jackinky v kalendáři znovu uvidíte také bývalou první dámu Dagmar Havlovou s její milovanou boxerkou Greace. Patricie Pagáčová ji v loňském roce oslovila přes Instagram a podle svých slov ani nedoufala, že jí Dagmar Havlová vůbec osloví.

„Moc jsem tomu nedávala. No a přišla mi odpověď: Dobrý den, Patricie, ano, moc ráda. Pejsci se musí podporovat. Já jsem na to koukala a nevěřila jsem vlastním očím – no a mám ji tam,“ svěřila se nadšeně autorka charitativního kalendáře.

K 12 známým osobnostem a jejich psím miláčkům, které najdete v charitativním kalendáři, kromě Patricie Pagáčové a Dagmar Havlové patří také Vladimír Polívka, Alice Bendová, Veronika Khek Kubařová, Hynek Čermák, Barbara Nesvatbová, Milan Peroutka, Sandra Nováková, David Kraus, Nikola Čechová a Veronika Arichteva.

Celý výtěžek z prodeje kalendáře Psí život 2022 jde tradičně na pomoc zvířatům v nouzi. Část peněz zůstane v organizaci Psí život a další část bude rozdělena mezi další organizace a útulky.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 29. 11. 2021 09:31 Nahlásit obsah