Rozchod Lucie Gelemové a Felixe Slováčka po 7 letech vztahu: Mladá umělkyně vysvětlila, proč dala Felixovi kopačky

Rozchod Lucie Gelemové a Felixe Slováčka po 7 letech vztahu: Mladá umělkyně vysvětlila, proč dala Felixovi kopačky Zdroj: Shutterstock

Hudebník Felix Slováček a umělkyně Lucie Gelemová, mezi kterými byl takřka 40letý věkový rozdíl, už netvoří pár. 38letá umělkyně vydala na sociálních sítích obšírné prohlášení, ve kterém mimo jiné potvrdila, že rozchod s Felixem iniciovala ona sama. Touží totiž po rodině, dětech a klidném životu.

“I když nemám potřebu běžně dávat rozhovory nebo řešit osobní věci a “vykecávat” se v bulváru jako jiné, ráda bych tímto příspěvkem předešla dalším možným nepravdivě interpretovaným spekulacím. Toužím po rodině, životě v rodných jižních Čechách na venkově a s Felixem po 7 letech společného života ve společné domácnosti zůstáváme přátelé. Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu,” stojí v dlouhém prohlášení o rozchodu, které Lucie Gelemová zveřejnila v pondělí 17. května na svém instagramovém účtu.

Půvabná malířka plánovala, že zprávu o rozchodu oficiálně zveřejní až v neděli 23. května, v den Felixových 78. narozenin. Jelikož však již zprávy o plánované rozluce pomalu probublávaly na veřejnost, Lucie Gelemová se rozhodla zareagovat s předstihem.

A co Felix Slováček? Ten v pondělí 17. května odletěl pracovně na týden do Jerevanu. Jeho expartnerka Lucie mu aktuálně balí věci, které si následně přestěhuje ke svému synovi Felixovi mladšímu, u kterého by měl následně bydlet. Ke stěhování by mělo dojít koncem tohoto týdne, až se hudebník vrátí. Tečka za vztahem Felixe Slováčka a téměř o 40 let mladší Lucie tak bude definitivní.

Lucii Gelemovou v jejím rozhodnutí podporuje na sociálních sítích spousta lidí. Je jim jasné, že 77letý muž už nedokáže 38leté ženě dát vše, co od života potřebuje. Tedy zejména rodinu, vlastní děti a klidný život.

“Dobrý den Lucie, právě jsem četla o vás článek z Blesku o rozchodu s panem Felixem. Normálně se na sociálních sítích nevyjadřuji, ale přeji vám mnoho lásky do dalšího vztahu, do vztahu, který vám dá vše, co potřebujete a čeho si přejete. Vztah s panem Felixem jsem vám přála, ale muselo vám být jasné, že to nebude navěky. Neberte to prosím jako kritiku. Přeji vám hezky den,” napsala například jedna sledující. “Držím place, hodně štěstí a nebuďte smutná,” popřála Lucii Gelemové zase další followerka.

Autor:
Publikováno: 18. 5. 2021 14:41 Nahlásit obsah