Kategorie Červená řepa

Článek
Na bolest v krku použijte červenou řepu. Připravte si z ní kloktadlo
Na bolest v krku použijte červenou řepu. Připravte si z ní kloktadlo Sychravé počasí, které v posledních dnech panuje, jde bohužel ruku v ruce s nachlazením a bolestmi v krku. Ta nás dokáže vyřadit z běžného života během chviličky, jakmile totiž krk bolí natolik, že nemůžeme ani polykat, nedokážeme se soustředit na nic jiného.
Článek
Stačí jenom 3x po sobě večeřet toto jídlo a výsledky detoxikace vás rozhodně překvapí!
Stačí jenom 3x po sobě večeřet toto jídlo a výsledky detoxikace vás rozhodně překvapí! My bychom měli co nejlépe naše tělo připravit na jakékoliv počasí a důkladně jej pročistit. A je opravdu úplně jedno, jestli se více mluví o jarním nebo podzimním detoxu, který je stejně tak důležitý pro správné fungování našeho těla.
Článek
Domácí džus na cysty a fibromy na vaječnících, který skutečně funguje!
Domácí džus na cysty a fibromy na vaječnících, který skutečně funguje! Cysty a fibromy na vaječnících bývají pro ženy v posledních letech opravdu obrovským strašákem, který s sebou nese vážné komplikace. Nejen, že ženy musejí k jejich odstranění podstoupit operaci, ale může následovat i něco mnohem horšího - třeba neplodnost.
Článek
Tento džus zlikviduje rakovinu za pouhých 42 dní. Vyléčil už 47 tisíc lidí a každý den přibývají další!
Tento džus zlikviduje rakovinu za pouhých 42 dní. Vyléčil už 47 tisíc lidí a každý den přibývají další! Obecně platí, že lék na rakovinu neexistuje. S tím však striktně nesouhlasí Rudolf Breusse z Rakouska. Přišel s nápojem, který dokázal vyléčit už 47 tisíc lidí!