Kategorie Červená řepa

Článek
Luxusní pomazánka z červené řepy na chlebíčky: Jinou už nebudete chtít
Luxusní pomazánka z červené řepy na chlebíčky: Jinou už nebudete chtít Chcete si na vánoční svátky či na silvestra připravit skutečně chutné chlebíčky? Co tak místo klasiky vsadit na neotřelý recept a připravit si na ně luxusní pomazánku z červené řepy? Tato báječná pomazánka skvěle chutná na chlebíčcích z bílé veky i celozrnné bagety. Máme pro vás recept, jak ji udělat.
Článek
Červená řepa je elixír zdraví. Přinášíme hlavní důvody, proč ji zařadit do svého jídelníčku
Červená řepa je elixír zdraví. Přinášíme hlavní důvody, proč ji zařadit do svého jídelníčku I když není červená řepa v Česku příliš oblíbená, vyplatí se, když ji zařadíte do svého jídelníčku. Pokud začnete tuto zdravou kořenovou zeleninu s červeno-fialovou dužinou pravidelně jíst, oplatí vám to stotisíckrát. Červená řepa totiž obsahuje cenný koktejl vitamínů, minerálů a dalších důležitých látek, které jsou doslova elixírem zdraví.
Článek
Na bolest v krku použijte červenou řepu. Připravte si z ní kloktadlo
Na bolest v krku použijte červenou řepu. Připravte si z ní kloktadlo Sychravé počasí, které v posledních dnech panuje, jde bohužel ruku v ruce s nachlazením a bolestmi v krku. Ta nás dokáže vyřadit z běžného života během chviličky, jakmile totiž krk bolí natolik, že nemůžeme ani polykat, nedokážeme se soustředit na nic jiného.