Kategorie Česká televize

Článek
Zemřela tlumočnice zpráv do znakové řeči Naďa Hynková Dingová. Ve 49 letech podlehla rakovině
Zemřela tlumočnice zpráv do znakové řeči Naďa Hynková Dingová. Ve 49 letech podlehla rakovině Českou veřejnost i komunitu neslyšících zasáhla velmi smutná zpráva. V pouhých 49 letech zemřela v úterý 28. května 2024 známá tlumočnice zpráv ČT do znakové řeči Naďa Hynková Dingová. Před prahem padesátky bohužel prohrála svůj statečný boj s rakovinou.
Článek
Změna koncesionářských poplatků v Česku: Platit bude muset každý, kdo má mobil nebo tablet
Změna koncesionářských poplatků v Česku: Platit bude muset každý, kdo má mobil nebo tablet Plánované změny v koncesionářských poplatcích zasáhnou v Česku širokou veřejnost. Platit by měli i ti, kteří nevlastní televizi, ale mají mobilní telefon nebo tablet. Ministr kultury Martin Baxa představil novou podobu zákona, která má zajistit stabilní financování České televize a Českého rozhlasu. Co na to říkáte?
Článek
Štědrovečerní pohádka 2024: Těšte se na Tři princezny
Štědrovečerní pohádka 2024: Těšte se na Tři princezny Česká televize každým rokem připravuje novou vánoční pohádku, kterou můžeme na televizních obrazovkách poprvé zhlédnout vždy 24. prosince večer. Jaká bude štědrovečerní pohádka 2024? Jmenuje se Tři princezny, a právě ji natáčí režisér Tomáš Pavlíček.
Článek
Štědrovečerní pohádka 2023 vás zavede ke svatému Petrovi. ČT představila novou vánoční pohádku Klíč svatého Petra
Štědrovečerní pohádka 2023 vás zavede ke svatému Petrovi. ČT představila novou vánoční pohádku Klíč svatého Petra Ke Štědrému večeru v Česku tradičně patří také nová vánoční pohádka. Jste i vy zvědaví, o čem bude štědrovečerní pohádka 2023 tentokrát pojednávat? Nebudeme vás dlouho napínat, protože Česká televize již odtajnila svůj TV program na Vánoce 2023. Novou vánoční pohádkou, na kterou se již teď můžete těšit, bude Klíč svatého Petra.