Kategorie Cholesterol

Článek
Alkohol, který vám pomůže zhubnout a sníží cholesterol. Víte, který to je?
Alkohol, který vám pomůže zhubnout a sníží cholesterol. Víte, který to je? Každý, i ten největší abstinent, si výjimečně dopřeje malou skleničku či kapku alkoholu alespoň k přípitku při zvláštních příležitostech. Existuje však takový alkoholický nápoj, který vám nijak neublíží, naopak vám pomůže shodit nějaké to kilo a hlavně vám zaručeně odbourá cholesterol v krvi.
Článek
Zdraví a krásní pomocí domácí lékárny.
Zdraví a krásní pomocí domácí lékárny. Když vás něco bolí, nemusíte hned utíkat do lékárny, někdy vám na pomoc postačí jen zásoby z vaší kuchyně. Naši předci si také vystačili s přírodou a jak byli zdraví!
Článek
Neuvěřitelné účinky citrónové trávy. Přidejte ji do svého jídelníčku!
Neuvěřitelné účinky citrónové trávy. Přidejte ji do svého jídelníčku! Citrónová tráva – vypadá jako obyčejná tráva, kterou všichni známe, jen má velmi specifickou pronikavou citrónovou chuť a hlavně vůni! V praxi se běžně používá pro různé kulinářské účely a to především v asijské kuchyni, ale také i do koláčů, dortíků i pusinek.
Článek
Proč jíst jedno vejce každý den? Nechte se přesvědčit
Proč jíst jedno vejce každý den? Nechte se přesvědčit O vejcích toho bylo řečeno již mnoho. Dlouhé roky byly považovány za nezdravé kvůli obsaženému cholesterolu. Tento mýtus však již byl naštěstí vyvrácen. Jak to tedy s těmi vejci je a co dělá jejich konzumace s vaším tělem?
Článek
Cítíte se unavená? Víme, jak zvýšit váš sexuální apetit!
Cítíte se unavená? Víme, jak zvýšit váš sexuální apetit! Dnešní uspěchaná doba od lidí stále více bere a méně jim dává, takže pokud se z přemíry stresu, přepracovanosti a celkového vypětí cítíte unavená, občas vás pobolívá hlava a vaše sexuální touha je nezřídka blízko bodu…