Kategorie Dekorace

Článek
Co všechno si můžete vyrobit z levandule? Vyzkoušejte levandulový sirup, olej či paličky, které vám připomenou dalekou Provence
Co všechno si můžete vyrobit z levandule? Vyzkoušejte levandulový sirup, olej či paličky, které vám připomenou dalekou Provence Rozkvetla vám na zahradě levandule lékařská? Pokud si chcete její krásu a vůni uchovat co nejdéle, pusťte se do její sklizně, než vám odkvete. Z levandule vyrobíte báječný sirup, voňavý olejíček nebo aromatické paličky, které vás alespoň na malou chvíli přenesou do francouzské Provence.
Článek
Zima je tu! Zútulněte si domov ve stylu hygge, a to levně a jednoduše
Zima je tu! Zútulněte si domov ve stylu hygge, a to levně a jednoduše Zima už klepe na dveře a vy pomalu hledáte místo, kde byste mohli příjemným způsobem strávit následující mrazivé měsíce. Když si seženete odpovídající doplňky a dekorace, vytvoříte si doma místo, ze kterého nebudete chtít po celou zimu vytáhnout paty ven. Jak si tedy na zimu vytvořit útulný domov, ze kterého dýchá pohoda a klid? Vsaďte na hygge!
Článek
Rozkrojte pomeranč a vytvořte si spolu s námi úžasnou a hlavně voňavou dekoraci!
Rozkrojte pomeranč a vytvořte si spolu s námi úžasnou a hlavně voňavou dekoraci! Vonné svíčky nebo aroma lampičky zná každý, a tak moc dobře víte, že to není zrovna nejlevnější záležitost. Dnes máme pro vás úžasný typ, jak si doma vyrobit zcela přírodní a opravdu krásně vonící dekoraci. Nejenže vám provoní byt, ale i navodí tu správnou atmosféru domova, zvláště v těchto podzimních dnech.
Článek
Z obyčejné zavařovačky krásné vánoční dekorace, ještě máte čas!
Z obyčejné zavařovačky krásné vánoční dekorace, ještě máte čas! V obchodech se dá za docela málo peněz pořídit mnoho vánočních dekorací. Ovšem, dámy, neměly byste lepší pocit z toho, kdybyste si některé ozdobičky nebo okrasné předměty vyrobily doma samy třeba s dětmi?
(23) Načíst více