Kategorie Dekorace

Článek
Zbavte se negativní energie podle feng shui. Ze svého domova vyhoďte sušené květiny i slepovanou keramiku
Zbavte se negativní energie podle feng shui. Ze svého domova vyhoďte sušené květiny i slepovanou keramiku Trápí vás po příchodu domů chmurné myšlenky a bojujete často s negativními emocemi? V tom případě byste měli vědět, že vaši domácí pohodu ovlivňují také věci, které máte doma vystavené třeba na poličce. Abyste se zbavili negativní energie, měli byste se dle staročínského učení feng shui rozloučit hned s několika dekorativními předměty.
Článek
Co všechno si můžete vyrobit z levandule? Vyzkoušejte levandulový sirup, olej či paličky, které vám připomenou dalekou Provence
Co všechno si můžete vyrobit z levandule? Vyzkoušejte levandulový sirup, olej či paličky, které vám připomenou dalekou Provence Rozkvetla vám na zahradě levandule lékařská? Pokud si chcete její krásu a vůni uchovat co nejdéle, pusťte se do její sklizně, než vám odkvete. Z levandule vyrobíte báječný sirup, voňavý olejíček nebo aromatické paličky, které vás alespoň na malou chvíli přenesou do francouzské Provence.
Článek
Zima je tu! Zútulněte si domov ve stylu hygge, a to levně a jednoduše
Zima je tu! Zútulněte si domov ve stylu hygge, a to levně a jednoduše Zima už klepe na dveře a vy pomalu hledáte místo, kde byste mohli příjemným způsobem strávit následující mrazivé měsíce. Když si seženete odpovídající doplňky a dekorace, vytvoříte si doma místo, ze kterého nebudete chtít po celou zimu vytáhnout paty ven. Jak si tedy na zimu vytvořit útulný domov, ze kterého dýchá pohoda a klid? Vsaďte na hygge!
Článek
Rozkrojte pomeranč a vytvořte si spolu s námi úžasnou a hlavně voňavou dekoraci!
Rozkrojte pomeranč a vytvořte si spolu s námi úžasnou a hlavně voňavou dekoraci! Vonné svíčky nebo aroma lampičky zná každý, a tak moc dobře víte, že to není zrovna nejlevnější záležitost. Dnes máme pro vás úžasný typ, jak si doma vyrobit zcela přírodní a opravdu krásně vonící dekoraci. Nejenže vám provoní byt, ale i navodí tu správnou atmosféru domova, zvláště v těchto podzimních dnech.
Článek
Z obyčejné zavařovačky krásné vánoční dekorace, ještě máte čas!
Z obyčejné zavařovačky krásné vánoční dekorace, ještě máte čas! V obchodech se dá za docela málo peněz pořídit mnoho vánočních dekorací. Ovšem, dámy, neměly byste lepší pocit z toho, kdybyste si některé ozdobičky nebo okrasné předměty vyrobily doma samy třeba s dětmi?
(24) Načíst více