Kategorie Dítě

Článek
Jaké jsou vlastnosti dobře vychovaného člověka? Tohle své děti učí ti nejlepší rodiče
Jaké jsou vlastnosti dobře vychovaného člověka? Tohle své děti učí ti nejlepší rodiče Pro většinu lidí je známkou dobře vychovaného dítěte to, že umí pozdravit a poděkovat. Jenže nastává otázka, zda je skutečně tohle měřítko objektivní a jestli tyto dvě věci k posouzení dobrého vychování stačí?
Článek
Kolik stojí umělé oplodnění v roce 2022
Kolik stojí umělé oplodnění v roce 2022 Zatímco dřív byly „děti ze zkumavky“ raritou, dnes jde už o téma, které nikoho nepřekvapí. IVF léčbu páry běžně volí, když jinudy cesta nevede. Nejasnosti však obvykle panují okolo toho, kolik vlastně takové asistované početí stojí.
Článek
8 bláznivých věcí, které se dějí s vaším tělem, když jste těhotná
8 bláznivých věcí, které se dějí s vaším tělem, když jste těhotná Těhotenství je úžasná věc. Sama v sobě vytváříte nového, jedinečného človíčka. V ženském těle se při tomto zázraku děje spousta pozoruhodných věcí. Přinášíme osm nejbláznivějších z nich.
Článek
Co vše s sebou přináší těhotenství po čtyřicítce?
Co vše s sebou přináší těhotenství po čtyřicítce? Ačkoliv bylo dříve naprosto běžné, že ženy mívaly své první dítě kolem dvaceti let, dnes je trend poněkud odlišný. Starších matek v České republice každoročně stále přibývá a není výjimkou, že žena čeká své první dítě kolem čtyřicítky. Co vás tedy čeká, pokud se rozhodnete mít dítě v pokročilém věku?
Článek
Jak v dřívějších letech ženy zjišťovaly, že jsou v jiném stavu?
Jak v dřívějších letech ženy zjišťovaly, že jsou v jiném stavu? Sdílet radostnou novinu o těhotenství s vašimi blízkými je opravdu snadné. Ovšem zjistit to, že jste skutečně těhotná, tak snadné vždy nebylo. V dnešním světě určit, zda je žena v očekávání, ji stojí akorát jeden výlet do lékárny a pár stovek, jenže jak tomu bylo dříve?
Článek
Muž opustil svou těhotnou milenku. Po devíti měsících mu poslala pohlednici, která mu změnila život
Muž opustil svou těhotnou milenku. Po devíti měsících mu poslala pohlednici, která mu změnila život Svět je místem, kde se dějí nepředvídatelné a překvapující věci. Ačkoliv si svůj život dokážeme do detailů naplánovat, věřte, že nic z toho nevyjde tak, jak má a osud si s námi pohraje podle svých vlastních pravidel.
Článek
Zajímá vás, kolik bude vaše dítě v dospělosti měřit? Vypočítejte si to
Zajímá vás, kolik bude vaše dítě v dospělosti měřit? Vypočítejte si to Určitě i vás zajímá, kolik tak přibližně bude vaše vytoužené miminko měřit. O to víc, pokud mezi vámi s partnerem je výškový rozdíl opravdu markantní. Jestliže tedy i vy paříte mezi zvědavé rodiče, následující výpočet vám s velkou pravděpodobností prozradí výšku vašeho budoucího dítěte.
(19) Načíst více