Nevěsta přišla na geniální vychytávku: Použila k ní modrou tašku z IKEA

Nevěsta přišla na geniální vychytávku: Použila k ní modrou tašku z IKEA Zdroj: Ikeahackers.net

Svatba je jedním z nejdůležitějších milníků v životě. Ženich s nevěstou se proto snaží, aby vše šlapalo jako po drátku. Vykolejit je může prakticky cokoliv. I takové dlouhé svatební šaty s vlečkou, které na první pohled vypadají úžasně, mohou nevěstě způsobit řadu problémů. A to zvlášť na toaletě. Úplně jednoduché řešení nabízí modrá taška z IKEA.

Dlouhé svatební šaty: Krásné na pohled, ale na toaletě je to boj

Plánujete svatbu a vyhlédla jste si princeznovské šaty se sukní až na zem nebo dokonce s vlečkou? I když v těchto svatebních šatech budete vypadat bezpochyby úžasně, počítejte s jedním. Hůře se vám bude chodit po schodech a nepříjemnosti zažijete i na toaletě.

Tohoto problému si byla vědoma i budoucí nevěsta Tina, která si vybrala svatební šaty, které měly dlouhou sukni ve stylu mořské panny a kratší vlečku. Tina nechtěla, aby s ní v její svatební den chodil kdokoliv na záchod, a tak přišla na naprosto skvělou vychytávku. Stačilo jí jenom správně použít klasickou modrou tašku z IKEA.

Zdroj: Ikeahackers.net

Modrá taška z IKEA: Zabrání znečištění svatebních šatů

Tato nevěsta vzala nůžky a ve středové části na dně tašky prostřihla menší otvor, který přesně kopíroval obvod jejích boků. Následně do tohoto otvoru vstoupila nohama, rozstřižené dno tašky postupně posunovala směrem vzhůru ke svým bokům, a nakonec si delší popruhy této tašky dala přes ramena.

Zdroj: Ikeahackers.net To nejpodstatnější ale je, že tímto způsobem schovala do tašky celou objemnou sukni svých svatebních šatů a zachránila ji tak před znečištěním.

„Celý tento proces, tedy navlečení IKEA tašky, mi trval jenom tři minuty. V den, kdy jsem se vdávala, mně tato vychytávka neuvěřitelně pomohla. Nikdo mi na toaletě nemusel asistovat. Namísto toho, abych si držela sukni s vlečkou, měla jsem volné ruce třeba na toaletní papír,“ vysvětluje Tina, která svůj nápad zveřejnila na webu IkeaHackers.net.

Zdroj: Ikeahackers.net

Vychytávka, která vás ochrání před katastrofou

Tina ve svém příspěvku vysvětluje, že IKEA tašku použila, protože chtěla být na svůj den D plně připravena. Tuto vychytávku doporučuje také dalším nevěstám. „Pokud si na toaletě nechcete zašpinit své svatební šaty nebo máte strach, že vás ve svatební den překvapí menstruace, tato vychytávka vás zcela jistě zachrání od té největší katastrofy,“ říká vynalézavá žena.

Autor:
Publikováno: 17. 4. 2019 10:07 Nahlásit obsah