Koza porodila mládě s lidským obličejem: Způsobil to styk farmáře s kozou?

Koza porodila mládě s lidským obličejem: Způsobil to styk farmáře s kozou? Zdroj: www.shutterstock.com

Na jedné z argentinských farem bylo před nedávnem pěkně rušno. Způsobil to tvor, kterého porodila koza. Místní i vědci se nyní dohadují, o co se vlastně jedná. Vypadá to totiž, jako by koza porodila mutanta, který vypadá z půlky jako člověk a z půlky jako zvíře.

Případ se odehrál na farmě rodiny Vylalbovcov, která se nachází v argentinské provincii Salta. Jednoho dne zjistili, že jedna z jejich koz porodila opravdu prapodivné mládě. Jeho hlava totiž připomínala lidskou a všichni proto začali přemýšlet, co mohlo takovou mutaci způsobit.

Řešení je však více než prosté. V oblasti farmy se na blízká pole využívá velké množství škodlivých pesticidů, jejichž negativní účinky se podepisují nejen na zvířatech z farem. Rodina se proto rozhodla fotografii mutanta zveřejnit, aby na nadměrné užívání pesticidů v oblasti upozornila.

TIP: Muž zachránil neznámé malé zvířátko? Co z něj vyrostlo? To zjistíte v našem článku.

Co skutečně způsobilo mutaci kůzlete? Zdroj: www.mirror.co.uk

Mezi místními lidmi, kteří jsou více náchylní k nejrůznějším pověrám, se však začala šířit fáma o tom, že rodina svá zvířata sexuálně zneužívá. Narozený mutant tak měl být následkem styku některého farmáře s kozou. Proti tomuto tvrzení se však rodině ostře ohradila s tím, že mládě bylo po narození mrtvé a znovu zdůraznila, že se jedná o genetickou mutaci, způsobenou pesticidy.

A jaký je váš názor? Napište nám do komentářů.

Autor:
Publikováno: 16. 1. 2019 11:03 Nahlásit obsah