Kategorie Genetická mutace

Článek
Čtyřletá Harper Foy se narodila s harlekýnovou ichtyózou. V rámci osvěty svého onemocnění se stala dětskou modelkou
Čtyřletá Harper Foy se narodila s harlekýnovou ichtyózou. V rámci osvěty svého onemocnění se stala dětskou modelkou Když Harper Foy přišla na svět, všem bylo na první pohled jasné, že to není zdravé miminko. Holčička bohužel trpí vzácným onemocněním kůže zvaným harlekýnová ichtyóza. Se svým životním údělem se snaží vypořádat, jak se dá. Má milující rodiče a v rámci veřejné osvěty svého onemocnění dělá dětskou modelku.
Článek
Koza porodila mládě s lidským obličejem: Způsobil to styk farmáře s kozou?
Koza porodila mládě s lidským obličejem: Způsobil to styk farmáře s kozou? Na jedné z argentinských farem bylo před nedávnem pěkně rušno. Způsobil to tvor, kterého porodila koza. Místní i vědci se nyní dohadují, o co se vlastně jedná. Vypadá to totiž, jako by koza porodila mutanta, který vypadá z půlky jako člověk a z půlky jako zvíře.
Článek
Zmutovaný druh krávy děsí internet. Co se to děje?
Zmutovaný druh krávy děsí internet. Co se to děje? Když se na internetu objevily záběry zvláštních býků, kteří vypadali jako před soutěží bodybuilderů, vzbudilo to šok. Mnozí uživatelé sociálních sítí i diskuzí označali tyto obrázky jako otřesný příklad zvráceného genetického inženýrství. Jak to tedy vlastně je?