Rugbysta Navar Herbert si vzal lásku svého života: Bohužel den po svatbě zemřel

Rugbysta Navar Herbert si vzal lásku svého života: Bohužel den po svatbě zemřel Zdroj: Unilad.co.uk

Koncem letošního června se ve městě Otorohanga na Novém Zélandu odehrála svatba, která dojímá lidi po celém světě. Své ANO si tehdy řekl mladý pár, Maia Falwasserová a její dlouholetý přítel Navar Herbert. Den poté, co si odpřisáhli, že budou po svém boku věrně stát celý zbytek svého života, však tento 22letý muž bohužel zemřel.

Tento srdceryvný příběh dokazuje, že bychom si měli vážit svého zdraví a vychutnávat si život plnými doušky, protože nikdy nevíme, co přijde. Maia Falwasserová a její přítel Navar Herbert si žili spokojeným životem, jehož součástí byl i jejich společný syn, o kterého se s láskou starali.

Zdroj: News.com.au Bohužel nic netrvá věčně. Navarovi, který hrál profesionálně ragby za novozélandský klub Nerang Bulls, lékaři diagnostikovali mozkový nádor a předpověděli, že mu zbývá pouze několik měsíců života. I z toho důvodu se mladý pár rozhodl k tomu, že svůj vztah zpečetí svatbou.

Navarův stav se ale rapidně zhoršoval a všichni jeho nejbližší se začali obávat nejhoršího. Tento mladý muž se ještě dočkal sňatku se svou milovanou ženou, ovšem den po svatbě zemřel. Z této svatby konané v pondělí 24. června 2019, na které snad všichni přítomní plakali, vzniklo dojemné video, které by nám mělo připomínat cenu našeho života.

Zdroj: News.com.au Důležitou součástí tohoto obřadu byla nevěsta Maia, ženich Navar sedící na invalidním vozíčku a také jejich společný 11měsíční synek Kyrie. Obřadu se účastnila pouze jejich nejbližší rodina a přátelé. I když se všichni snažili držet, protože věděli, jak moc je Navar nemocný, ničí oko nezůstalo suché.

Zdroj: TheMix.net Když nevěsta procházela svatební uličkou, její budoucí manžel ji pozdravil slovy: „Ahoj moje ženo, ahoj můj synu, moc vás miluji.“ Maia a Navar si poté vyměnili prsteny a slíbili si, že budou po svém boku stát po celý svůj život. V tento okamžik se svatební hosté snažili neplakat, ale bylo to pro ně příliš těžké. Tušení všech o blízkém konci se vyplnilo, Navar den po svatbě bohužel zemřel.

Prohlédněte si srdceryvné video ze svatby Maiy a Navara. Věříme, že se jednoho dne oba dva potkají v nebi.

Autor:
Publikováno: 19. 7. 2019 14:00 Nahlásit obsah