Zemřel baskytarista slovenské kapely IMT smile. Peter Bartoník podlehl v pouhých 27 letech rakovině

Zemřel baskytarista slovenské kapely IMT smile. Peter Bartoník podlehl v pouhých 27 letech rakovině Zdroj: Shutterstock

Fanoušky známé slovenské skupiny IMT Smile zaskočila velmi smutná zpráva. V pouhých 27 letech zemřel baskytarista Peter Bartoník. Prohrál bohužel svůj boj se zákeřnou rakovinou.

“Dnes nás bolestivě zasáhla strašně smutná zpráva. Náš přítel, kamarád, baskytarista Peťo Bartoník prohrál svůj boj o život ve věku 27 let. Je nám to nesmírně líto, bude nám všem velmi chybět. Myslíme na tvé rodiče, sestry a všechny, kdo tě měli rádi tak jako my. Peťo, jsi skvělý chlapec a děkujeme ti za to, že jsi byl součástí našich životů. Vzpomínka na tebe nám zůstává i v písních, které jsi měl rád. Při jejich nahrávání a koncertování jsme spolu prožili množství nádherných chvil. Děkujeme ti. Odpočívej v pokoji,” zveřejnila kapela IMT Smile v pátek 20. ledna 2023 na svém oficiálním facebookovém profilu.

Baskytarista slovenských IMT Smile Peter Bartoník bojoval s rakovinou několik měsíců. Lékaři mu ji diagnostikovali v létě roku 2022. Následně v srpnu 2022 členové kapely IMT Smile žádali své fanoušky o pomoc, když pro nemocného Petra Bartoníka sháněli někoho s krevní skupinou nula negativní.

Nejmladší člen IMT Smile Petr Bartoník byl s vážným onkologickým onemocněním hospitalizován již v loňském roce. Bohužel rakovině po krátkém boji podlehl. Po tomto mladém muži truchlí jeho rodina, kolegové z IMT Smile, kolegové z hudební branže i jeho fanoušci. 

Zdroj: Shutterstock “Upřímnou soustrast. Myslíme na vás a na všechny, co jsou kolem vás. Nemáme slov,” vyjádřili se pod smutným facebookovým postem IMT Smile členové slovenské kapely Desmod.

Zdroj: Facebook.com/imtsmileofficial, Kultura.pravda.sk

Autor:
Publikováno: 23. 1. 2023 09:34 Nahlásit obsah