Zemřel úspěšný dětský herec Austin Majors. V 27 letech se předávkoval v zařízení pro bezdomovce

Zemřel úspěšný dětský herec Austin Majors. V 27 letech se předávkoval v zařízení pro bezdomovce Zdroj: Shutterstock

Už od dětského věku měl našlápnuto k hvězdné kariéře. Jenže osud tomu chtěl jinak. V pouhých 27 letech zemřela někdejší dětská herecká hvězda, Austin Majors. Amerického mladíka, který se v dětském věku proslavil v seriálech NYPD Blue, Zoufalé manželky nebo Jak jsem poznal vaši matku, našli mrtvého 11. února 2023 v zařízení pro bezdomovce.

Smutná zpráva o odchodu někdejší dětské hvězdy Austina Majorse se dostala na veřejnost 13. února. Jak uvádějí americká média, 27letý mladík žil v zařízení pro bezdomovce v Los Angeles, kde se údajně 11. února 2023 předávkoval fentanylem.

Tragickou smrt Austina Majorse potvrdil soudní lékař a vzápětí vydala oficiální prohlášení také hercova rodina. “Můj velký bratr Austin je pryč. Zemřel minulou noc. Je to pro mě tak surrealistické. Bylo mu pouhých 27 let a zbývalo mu tolik života,” napsala hercova mladší sestra Kali na Facebook.

Podle amerických médií zemřel Austin Majors v noci ze soboty 11. února na neděli 12. února 2023, neboť požil smrtelné množství fentanylu. Přesnou příčinu úmrtí někdejší dětské hvězdy však určí soudní pitva, jejíž výsledky budou známé až za několik měsíců.

Austin Majors se narodil 23. listopadu 1995 v americké Kalifornii. Součástí seriálového a filmového světa se stal již v osmi letech. Jako dětský herec účinkoval například v seriálech Policie New York, Pohotovost, Svět podle Jima, NYPD Blue, Americký táta, Námořní vyšetřovací služba, Zoufalé manželky nebo Jak jsem poznal vaši matku.

Coby dětská hvězda Austin Majors zazářil také ve filmech Planeta pokladů, Mravenčí polepšovna nebo Šedovlasý pán. Bohužel 11. února 2023 v pouhých 27 letech tragicky zesnul v zařízení pro bezdomovce v samém centru Los Angeles. Ač měl Austin Majors už od dětství našlápnuto k hvězdné kariéře, osud to v jeho případě zařídil jinak.

Zdroj: Variety.com, Hollywoodlife.com

Autor:
Publikováno: 14. 2. 2023 16:37 Nahlásit obsah