Vyzrajte nad svým rozpočtem! Pořiďte si ten nejvýhodnější účet, který vás nic nestojí!

Vyzrajte nad svým rozpočtem!  Pořiďte si ten nejvýhodnější účet, který vás nic nestojí! Zdroj: Shutterstock.com

Známe to asi všechny: koníčky a kroužky dětí, vybavení na hory, blíží se Vánoce – to všechno něco stojí. Takže neutrácet zbytečně je jasné pravidlo rodinných financí. Přitom udělat si někdy radost nákupem drobnosti pro sebe je příjemné.

A co si budeme nalhávat – pod návalem každodenních starostí je to i nutnost, abychom byly pro ostatní ty cool mámy a okouzlující manželky. Jak však utrácet a zároveň šetřit? Máme pro vás tip!

Neutrácet za věci, za které není nutné utrácet, aby nám zbylo na nákup něčeho „jen pro vás“, platí i při výběru bankovních služeb. I když si to chlapi nikdy nepřipustí, o rodinných financích rozhodují ženy. Takže jako správná ministryně rodinných financí se předvedete, když si zvolíte běžný účet, který vás nic nestojí.

Takový najdete u Equa bank: krásných 0 Kč – přesně tolik vás u ní stojí bankovní účet. Za běžné služby nic neplatíte. Proč byste také měly, že? Zdarma jsou i výběry ze všech bankomatů po celé republice – je to téměř 5 000 bankomatů. Od teď budou všechny vaše. Navíc, máte stále po ruce jednoduchý přehled o vašich financích, a to díky Equa bank mobilní aplikaci. A to vše s minimálním úsilím. Stačí jen 5 minut vašeho času a účet si můžete otevřít pohodlně třeba z vašeho domova. Smlouvu vám pak přiveze kurýr zdarma, kam budete chtít.

Zdroj: Shutterstock.com A i když jste zodpovědné strážkyně rodinné kasy, někdy se ve vás může probudit Carrie Bradshawová a vyrážíte na shopping. A přiznejme si – nějaké výčitky se po „obrážení“ obchodů s kamarádkami vždy dostaví. Zmenšit je můžete díky další vychytávce od Equa bank. Když si pořídíte k běžnému účtu Spořicí účet HIT, tak si na své nákupy můžete našetřit a zároveň peníze celkem výhodně úročit, a to až na 1,3 % ročně. Stačí jen měsíčně 3x zaplatit kartou, což při nákupech do domácnosti není žádný problém.  

Pokud si chcete dopřát i trochu luxusu, stojí za zvážení pořízení zlaté karty od Equa bank. Stojí jen 89 korun měsíčně a její součástí je cestovní pojištění pro celou rodinu. Navíc Zlatá karta od Equa bank má i další výhody. Díky programu Sphere, který na této kartě automaticky máte, získáváte slevu už při nákupu. Tedy žádné věrnostní body. Při placení tak můžete získat výhody a slevy v rozsahu 5 – 30 %. A to ve více než 10 000 obchodech u nás a na Slovensku. Výhody věrnostního programu Sphere můžete využít i ve více než 800 e-shopech.

Takže sečteno potrženo – rodinné kase ušetříte díky účtu u Equa bank a vy si pak můžete čas od času něco dopřát díky chytrému nakupování s kartou od ní.

Autor:
Publikováno: 18. 10. 2019 21:11 Nahlásit obsah