Kategorie Džíny

Článek
Mrkváče, skinny a vysoký pas: Tyto střihy džínů budou kralovat letošnímu podzimu
Mrkváče, skinny a vysoký pas: Tyto střihy džínů budou kralovat letošnímu podzimu Vzpomínáte na mrkváče? Tyto mírně kontroverzní džíny se během následující podzimní sezony dostanou opět na výsluní. Jelikož se módní trendy v pravidelných cyklech vrací, právě tento střih dámských džínů zaznamenává obrovský comeback. A to stejně jako džíny s vysokým pasem. V jakých dalších typech kalhot nebudete letos zaručeně out?
Článek
Šortky s vysokým pasem: Žhavý trend, který se nebojte nosit
Šortky s vysokým pasem: Žhavý trend, který se nebojte nosit I když to tak možná nevypadá, za nedlouho nás vysoké venkovní teploty opět donutí k tomu, abychom si oblékly sukně, šaty nebo kraťasy. Jelikož si ženy odjakživa rády oblékají vše, co je momentálně v kurzu, do šatníku si i letos zařaďte šortky s vysokým pasem. Víte, jak tento trendy kousek „vynalezený“ v legendárních osmdesátkách nosit?
Článek
Teenagerka nafotila, jak se od sebe liší džíny velikosti 12: Taky vás to při nakupování štve?
Teenagerka nafotila, jak se od sebe liší džíny velikosti 12: Taky vás to při nakupování štve? Vejdete do obchoďáku a chcete si nakoupit nové oblečení. V některém obchodě vám sedí velikost M, ale v jiném dokonce S. Kdo se v tom má vyznat? Své naštvání z rozdílnosti dámských velikostí ventilovala i britská teenagerka, která na Twitter vyvěsila 7 džín různých značek ve velikosti 12. Jenže do některých se vešla a do některých ne. Čím to?
Článek
Vrací se móda 90. let! Nevěříš? Tady máš důkaz
Vrací se móda 90. let! Nevěříš? Tady máš důkaz Také tak ráda nosíš legíny, krátké topy a džínové bundičky? Ještě před pár lety byla tato móda 90. let totálně out, dnes se však opět vrací, aby zaplnila naše šatníky. Co vše se z tehdejší módy vrátilo?
Článek
Jak vybrat správné džíny pro vaši postavu
Jak vybrat správné džíny pro vaši postavu Při výběru správných džín se řídíme více módním diktátem, než tím, co nám doopravdy sluší. A že je mezi jednotlivými typy postav opravdu rozdíl. Víte, jak pro vás vybrat ten správný střih?