5 znamení zvěrokruhu, která se velmi těžko zamilují

5 znamení zvěrokruhu, která se velmi těžko zamilují Zdroj: Shutterstock

Spousta lidí má problém se zamilovat. Často se svými partnery chodí či žijí nikoliv z lásky, ale ze zvyku či z důvodu, aby nebyli sami. Ztížená schopnost se zamilovat souvisí nejen s osobností daného člověka, ale také s datem jeho narození. Která znamení zvěrokruhu mají tzv. tvrdé srdce a zamilují se velmi stěží?

Panna: Vystačí si sama se sebou

Narodili jste se ve znamení Panny? V tom případě patříte k nejvíce soběstačnému znamení zvěrokruhu. Pro Panny je typické, že své potenciální partnery nejprve pečlivě zanalyzují. Až poté se racionálně rozhodnou, zda má partnerský vztah vůbec cenu. I když to není úmyslné, nedůvěřivá Panna si ostatní lidi drží, co nejdále od těla. 

Toto znamení zvěrokruhu má velmi složitou povahu. Pokud chce Panna skutečně někoho milovat, musí se otevřít a plně důvěřovat. I když je to pro Pannu těžké a nějakou dobu jí bude trvat, než tak učiní, může se z ní nakonec stát úžasný milující partner či partnerka.

Kozoroh: K partnerskému vztahu přistupuje jako k obchodní transakci

Kozorohové jsou neuvěřitelně praktičtí a pracovití lidé, pro které je jedním ze středobu jejich životů zaměstnání. V práci jsou coby zaměstnanci a kolegové velmi spolehliví a podávají v ní výborné výkony. Tato jejich vlastnost se však přetavuje i do osobního života, kde ke každému potenciálnímu partnerskému vztahu přistupují jako k obchodní transakci. 

Zdroj: Shutterstock Kozorohové nejdou do vztahu nikdy po hlavě na základě svých vnitřních pocitů. Zpravidla si sestaví seznam kladů a záporů a poté se rozhodnou. Narodili jste se také ve znamení Kozoroha? V tom případě byste se měli naučit důvěřovat svému srdci, stejně jako věříte své hlavě. Jedině tak najdete pravou lásku.

Vodnář: Drží si od druhých přirozený odstup

Lidé ve znamení Vodnáře jsou od přírody rezervovaní lidé, kteří si úzkostlivě střeží své soukromí. Nemají v povaze se druhým na počkání otevírat a pouštět je okamžitě do svého nitra. Vodnáři si přirozeně drží od druhých odstup, protože se obávají emočního zranění. Zamilují se pouze tehdy, když najdou někoho zcela upřímného, o kom ví, že mu mohou stoprocentně důvěřovat.

Štír: Má problémy s emocemi a neví, co chce

Tajemný Štír se řadí ke znamením zvěrokruhu, které vůbec neví, co chce. A to nejen v životě, ale i v partnerských vztazích. Štír kolísá mezi láskou a chladem a je velmi těžké číst jeho emoce. I když se Štír zamiluje, je pro svůj protějšek neuvěřitelně vyčerpávajícím a náročným partnerem. Tato vlastnost je jedním z důvodů toho, proč Štírům jejich partnerské vztahy tak často ztroskotají. 

Zdroj: Shutterstock Co je základem zamilovanosti, lásky a spokojenosti u Štírů? Člověk narozený v tomto hvězdném znamení musí emočně dozrát, jedině tak je schopný ideálního vztahu. V každém případě na své emoční dozrání potřebuje velmi dlouhou dobu.

Střelec: Má problém se usadit a žít klidným životem

Lidé ve znamení Střelce patří k zábavným partnerům, se kterými se rozhodně nebudete nudit. Na druhou stranu je velký problém toto hvězdné znamení usadit, protože nemá rádo klid a nečinnost. Střelci touží po dalším dobrodružství a po dalším adrenalinu, což mívá negativní dopady na jejich partnerské soužití.

Pokud si Střelec v tomto ohledu se svým partnerem nesedne, jde o dům dál. Toto znamení zvěrokruhu je nejspokojenější a nejvíce naplněné láskou, když má po boku někoho, kdo jej nejen následuje, ale kdo přímo běží vedle něj.

Autor:
Publikováno: 17. 3. 2021 14:22 Nahlásit obsah