Horoskop na 18. týden (3. 5. 2021 - 9. 5. 2021)

Týden uběhl jako voda a je tu další pondělí! Co ti následující dny přinesou? Budeš si užívat klidu a pohody, nebo tě naopak budou trápit samé problémy? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Ne všichni lidé ve tvé okolí stojí za tvou pozornost. Někteří na tebe koukají skrz prsty, i když se na tebe naoko usmívají. Tito lidé tě jen využívají a vysávají z tebe veškerou energii. Neztrácej s nimi čas a raději se věnuj rodině a blízkým přátelům.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Tvrdá dřina se konečně vyplatila a v práci tě v následujících dnech čeká pochvala. A to nejspíš nebude vše, dost možná se to projeví i na výplatní pásce. Dávej ale pozor, šéf tě sleduje a je zvědavý, jak zareaguješ. Tak neusni na vavřínech.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Po dlouhé době budeš moct zase navštívit své příbuzné a velmi se na to těšíš. Užívej si jejich společnost, ale kontroverzním tématům se raději vyhni. Mohlo by se stát, že by vám výměna názorů zkazila společný čas.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Většinu času se řídíš především rozumem a city necháváš stranou. Tentokrát to ale bude jinak a ty dáš konečně volný průchod svým pocitům. Bude to pro tebe velmi osvěžující a získáš tak náhled na svou situaci z úplně jiné perspektivy.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Stojíš před velkým rozhodnutím a nevíš, kterou cestou se vydat. Nedávej jen na své zkušenosti a pocity, ale poraď se i s lidmi ve tvém okolí. Budeš překvapená kolik životních zkušeností k předání mají. S jejich pomocí pak najdeš správný směr.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Nezapomínej, že v práci nejsi sama. Máš tam také spoustu kolegů, na které bys měla brát ohled. Mnohdy ti právě oni mohou vytrhnout trn z paty. Nepřehlížej je a zajímej se, jestli nepotřebují pomoct. Zjisti, jak na tebe pohlížejí. V některých z nich můžeš najít dobré přátele.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Snažíš se jít do všeho naplno, dát do toho vše a nenechat se odradit prvotním neúspěchem. A to jak v práci, tak v osobním životě. Občas ale moc tlačíš na pilu a svou snahou naděláš víc škody než užitku. Zkus sundat nohu z plynu a brát věci víc v klidu.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Následující pracovní týden nebude zrovna jednoduchý. Čeká tě spousta překážek, které budeš muset překonat. Bohužel tentokrát se nemůžeš spolehnout na pomoc kolegů, ale jen sama na sebe. Šéf ale bude nakonec velmi spokojen.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Už nějakou dobu kolem tebe krouží jeden ctitel a ty nevíš, co si o něm máš myslet. V následujících dnech se konečně rozhoupe k nějaké akci a ty si tak konečně budeš moci udělat obrázek. Neulehčuj mu to a nechej veškerou akci na něm, tak se ti ukáže v pravém světle.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

V následujícím týdnu budeš muset s kolegy spolupracovat mnohem více než jsi běžně zvyklá. Tvé pracovní nasazení bude pro některé docela šok, ale rychle si zvyknou. Jen dej pozor, aby někteří nechtěli zneužít tvého elánu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tento týden pro tebe bude velmi příjemný. Budeš mít skvělou náladu a bude se ti dařit doslova každičká věc, na kterou jen sáhneš. K tomu všemu ještě potkáš moc zajímavou osobu, která ti docela zamotá hlavu. A navíc bude tohle poblouznění oboustranné. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou tě práce trochu ubíjí a netrpělivě vyhlížíš nějaké rozptýlení. Tvoje úsilí se pomalu blíží ke zdárnému konci. Dočkáš se očekávané odměny, a navíc tě čeká nový projekt, na kterém budeš moci ukojit veškerou svou kreativitu.

Autor:
Publikováno: 3. 5. 2021 10:00 Nahlásit obsah