Jací jsou Býci v lásce a partnerských vztazích? Tuto nemilou pravdu by měl znát každý

Jací jsou Býci v lásce a partnerských vztazích? Tuto nemilou pravdu by měl znát každý Zdroj: Shutterstock.com

Lidé narozené ve znamení Býka horoskop považuje za trpělivé a pracovité, ovšem i majetnické a tvrdohlavé. Tyto vlastnosti se odrážejí také v jejich partnerských vztazích. Chodíte s Býkem, nebo jste se vy sami narodili v tomto znamení zvěrokruhu? Potom byste měli přijmout několik nemilých pravd o tom, jak to Býci ve skutečnosti mají na poli lásky.

Býci jsou majetničtí a žárliví

Jestli máte partnera ve znamení Býka, jistě jste si všimla, že na vás velmi často žárlí. Je to tím, že majetnický Býk propadá žárlivosti velmi snadno. Často se mu hlavou honí myšlenka, co když si jeho partnerka najde někoho jiného, lepšího.

Býk může žárlit také na vaše kolegy z práce, kamarády, ale i další lidi, se kterými se během dne potkáte pouze náhodně. Pokud chcete, aby se váš partner s Býčí povahou z této přehnané žárlivosti vymanil, názorně mu ukažte, co děláte ve svém volném čase. Seznamte jej také se svými přáteli a kolegy.

Zdroj: Shutterstock.com

Býci jsou nezávislí a žijí podle vlastních pravidel

Lidé narození ve znamení Býka se chovají silně nezávisle. Nemají rádi všechny ty zažité normy a pravidla. Také ve vztahu jsou nezávislí, spontánní a často až nepředvídatelní. I když na tom zdánlivě není nic špatného, jejich partnerům to v některých chvílích může dost vadit.

Jelikož jsou Býci nezávislými jedinci, znamená to ještě další věc. Když se dostanou do problému, často o něm svému partnerovi neřeknou a snaží se jej vyřešit sami bez pomoci.

Býci se nepřestanou dohadovat, dokud nedosáhnou svého

Býci jsou trpěliví, ovšem také tvrdohlaví. Dokážou vynaložit všechno své úsilí, dokud nedosáhnou svého. A to i ve vztazích. Partner ve znamení Býka se rád a často dohaduje se svým partnerem prakticky o čemkoliv. Chce například dokázat, že má pravdu – i když tomu tak ve skutečnosti vůbec není.

Býci na tuto svou tvrdohlavost a urputnost nejsou příliš hrdí. Ale obvykle nejsou těmi, kteří tento typ partnerské diskuze vyvolávají. Většinou se chytají až tehdy, když jim nadhodí udičku jejich partner. 

Zdroj: Shutterstock.com

Býci jsou klidní, ale ve vypjatých situacích vybuchnou

Na první pohled jsou Býci klidné a mírumilovné povahy. Když je vztah v pořádku, randění nebo spolužití s nimi je jako procházka růžovou zahradou. Jakmile se ale partnerský vztah dostane do krizového bodu nebo partneři musí společně řešit velmi vypjatou situaci, Býk vybuchne. Jde naštěstí o velmi výjimečné případy, Býkovo řádění se ale během nich rovná přímo řádění hurikánu.

Býci odpouští, ale nikdy nezapomínají

O lidech narozených ve znamení Býka se všeobecně ví, že jsou věrnými, oddanými a velmi milujícími partnery. Pokud ale zradíte jejich důvěru, ocitnete se doslova v pekle. A budete mít štěstí, když s vámi Býk po této zradě ještě někdy promluví. Měli byste navíc vědět, že partner ve znamení Býka dokáže odpustit, ale nikdy nezapomíná.

Autor:
Publikováno: 20. 3. 2019 12:41 Nahlásit obsah