Američanka Betsy Ayla zhubla 46 kilogramů: K proměně ji motivovala nelichotivá urážka od nevěrného manžela

Američanka Betsy Ayla zhubla 46 kilogramů: K proměně ji motivovala nelichotivá urážka od nevěrného manžela Zdroj: Instagram.com @queen_b_b

Betsy Ayla měla za to, že žije ve spokojeném manželství. Ovšem do té doby, než nahlédla svému manželovi do mobilu a objevila v něm několik SMS zpráv, které psal své milence. V těchto zprávách mimo jiné svou ženu nazýval „tlustou k*ávou“. Tento nečekaný šok u Betsy odstartoval obrovskou změnu, v rámci níž zhubla 46 kilo a začala žít nový život.

Změnu nastartovaly SMS, které psal manžel milence

35letá Betsy Ayla se se svým manželem seznámila ve svých 17 letech. I když si tato žena z amerického Houstonu myslela, že po jeho boku zůstane do zbytku svého života, nestalo se tak. Když mu jednoho dne nahlédla do mobilu, zjistila, že jí její manžel nejen podvádí, ale i to, že jí v textových zprávách určených milence nazývá „tlustou k*ávou“.

Betsy byla po přečtení SMSek opravdu zničená, protože svému manželovi obětovala celý svůj dosavadní život. Po narození jejich společné dcerky Isabely však nebyla žádný drobeček. Po porodu, kdy dosáhla svého váhového maxima, se navíc přestala zajímat o svůj zevnějšek, protože musela bojovat s poporodními depresemi a úzkostmi.

Manžel jí zlomil srdce a zároveň motivoval k životní změně

Po vstřebání počátečního šoku z SMSek dokazujících manželovu nevěru se Betsy rozhodla, že půjde do sebe a začne se sebou něco dělat. Kromě toho, že se rozhodla zhubnout, chtěla zkusit zachránit i své manželství.

Zdroj: Instagram.com @queen_b_b „Když jsem ty textovky četla, jako by se rozpadl můj dosavadní svět. Několik následujících měsíců jsme se snažili s manželem hledat cestu k sobě, ale nefungovalo to. Navíc jsem si řekla, že už nechci být tou ženou, kterou jsem byla dlouhá léta. To mě motivovalo k tomu, abych svůj život naprosto změnila,“ vypráví Betsy Ayla.

Klíčem k hubnutí byla změna jídelníčku a pravidelný sport

Betsy začala pravidelně cvičit, ačkoliv nikdy před tím aktivně nesportovala. Nejprve navštěvovala taneční kurzy, následně začala pravidelně běhat a navštěvovat fitness centrum, kde pronikla do tajů silového cvičení. Kromě toho se zaměřila na svůj jídelníček, který si nechala upravit na míru. Její jídelníček zahrnoval zdravou, lehkou a vyváženou stravu. Nenašli byste v něm tak tučná a smažená jídla, sladkosti, sycené nápoje nebo alkohol.

Betsy ve svém snažení nepolevovala. Díky svému úsilí během tří let zhubla senzačních 46 kilogramů a perfektně si vytvarovala postavu. „Chtěla bych ostatním říct, že tam, kde se zrovna nachází, rozhodně nemusí zůstat. Jejich život je ve vývoji a udělají si jej přesně takový, jaký jej chtějí mít,“ říká Betsy Ayla, která v současnosti vypadá naprosto fantasticky. Po boku své dcerky Isabel žije spokojeným životem. A nejen to: Podruhé se dokonce vdala.

Betsy se již nestydí za to, jak vypadá

Betsy díky tomu, co dokázala, našla své ztracené sebevědomí. Jak sama říká, nyní se už nestydí za to, jak vypadá. Navíc si myslí, že by k její životní proměně nedošlo, kdyby neodhalila nevěru svého tehdejšího manžela a z tohoto bolestivého zážitku si nevzala ponaučení. 

I když se Betsy nakonec rozvedla, se svým bývalým manželem je v současnosti velmi dobrá kamarádka. I on je na ni hrdý za to, co dokázala. „Hubnutí vyžaduje čas. Je to běh na celé měsíce a roky. Abyste byli úspěšní, hubnutí se musí stát součástí vašeho života,“ vzkazuje ostatním Betsy Ayla.

Autor:
Publikováno: 4. 6. 2020 12:14 Nahlásit obsah