Novoroční inspirace: Mladá maminka shodila 41 kilogramů a stala se z ní neuvěřitelná kočka

Novoroční inspirace: Mladá maminka shodila 41 kilogramů a stala se z ní neuvěřitelná kočka Zdroj: Womenshealth.com.au

Pro ty z vás, které si předsevzaly, že v novém roce zhubnou a vytvarují si tělo, přinášíme inspirativní příběh mladé americké maminky, která zhubla neuvěřitelných 41 kilogramů. I když její cesta k vysněnému tělu nebyla vůbec jednoduchá, změna životního stylu ji dovedla tam, kde je nyní. Courtney Montogomeryová na sebe může být víc než pyšná!

Příběh, který vás motivuje

Jsme na začátku nového roku, kdy si dáváme nejrůznější novoroční předsevzetí. Nás, dámy, často trápí povislé bříško, faldíky na bocích nebo rosolovitá stehna či paže. A právě na nový rok nastává nejvyšší čas s tím něco udělat! Schválně, která z vás si letos předsevzala, že by měla zhubnout a zpevnit své tělo, aby mohla v létě dělat konečně parádu v plavkách? Jestli jsme ve vašem případě uhodily hřebíček na hlavičku, jsme jenom rády. Proto vám přinášíme inspirativní příběh mladé ženy, který dokazuje, že při pevné vůli máte opravdu šanci se sebou něco pořádného udělat!

Zdroj: Instagram.com

Z oplácané maminy sexy kočka

Courtney Montgomeryová je mladá maminka dvou dětí z amerického státu Mississippi. V tuto chvíli má za sebou extrémní proměnu, kdy se z oplácané maminy stala sexy kočka. Přebytečné kilogramy však neztratila ze dne na den, za její proměnou stojí hlavně její zapálení pro fitness i změna jídelníčku.

Jak mladá Američanka říká, byla vždycky "krev a mlíko". Nebyla obézní, ale byla oplácaná. "S oblibou jsem jedla tradiční jižanský kukuřičný chleba, zapíjela jsem ho sladkým čajem a to vše jsem prokládala jídlem z fastfoodu," popisuje svůj životní styl Courtney, která v 25 letech, kdy už byly na světě obě její dvě děti, vážila 100 kilogramů.

Zdroj: Shutterstock.com

Zlomový okamžik

Zlomový okamžik v jejím životě nastal tehdy, když se podívala do zrcadla, ve kterém už neviděla tu dívku, kterou kdysi byla. "Nejen, že jsem se v tom zrcadle nepoznávala, taky jsem cítila, že to nejsem já. Dřív jsem se ráda věnovala tanci, ale už jsem se nedokázala pohybovat jako tehdy. Navíc jsem začala mít velké problémy se svým zdravím," říká mladá maminka.

Radikální změna stravovacího režimu

Aby nastartovala sama sebe, nejprve se pustila do velké změny ve svém stravovacím režimu. Přestala chodit do fastfoodů a začala vařit doma sama. Nepoužívala polotovary, ale nahradila je skutečnými potravinami. Zaměřila se hlavně na kuřecí maso, zeleninu, luštěniny a celozrnné výrobky. Vypila za den také až dva litry čisté neperlivé vody.

"Po několika měsících jsem přestala pít rovněž alkohol a omezila konzumaci mléčných výrobků na minimum. Poté jsem začala držet pravidelné několikahodinové půsty. V současné době jsem vegetariánkou a kladu velký důraz na to, abych měla ve své stravě vyšší příjem bílkovin," doplňuje Courtney.

Záliba ve fitness

Její celkovou proměnu neovlivnila pouze změna jídelníčku, ale i to, že se zakousla do pravidelného cvičení. Nejprve se dala na spinning. "Spinning byl skvělý v tom, že jsem na kole šlapala v tmavé místnosti, kde na mě nikdo neviděl. Cvičení bylo těžké, ale zatnula jsem zuby. Začala jsem postupně vnímat, jak se mé tělo mění a zpevňuje," směje se žena.

V následujících letech přešla od spinningu k tanci, józe, cviky s kettlebell činkami, až se naplno zakousla do světa fitness. A už v něm zůstala - v posilovně, která se nachází v místě jejího bydliště, dokonce má svoje vlastní hodiny.

Zdroj: Instagram.com "I když jsem správně jedla a cvičila, kilogramy jsem ztrácela velmi pomalu. Právě kvůli tomu pro mě bylo nejtěžší najít motivaci, abych ve svém úsilí vůbec pokračovala dál," říká Courney. Ale vyplatilo se. Během tří let zhubla krásných 41 kilogramů. Podotýká, že posilovna, tedy místo, které kdysi až k smrti nenáviděla, je pro ni nyní šťastným místem, kde ráda tráví svůj volný čas. Vždyť jako certifikovaná trenérka zde dokonce pracuje na plný úvazek. A co víc: Potkala zde taky svého druhého manžela!

Autor:
Publikováno: 4. 1. 2019 13:00 Nahlásit obsah