Přítel jí byl nevěrný, tak se vyjedla na 130 kilogramů. Harriet Southanová však po radikální proměně zhubla 65 kilo

Přítel jí byl nevěrný, tak se vyjedla na 130 kilogramů. Harriet Southanová však po radikální proměně zhubla 65 kilo Zdroj: Profimedia

Britka Harriet Southanová patřila k ženám, které se naučily své deprese a smutek zahánět jídlem. Když jí bylo náct, podvedl ji přítel a jedinou útěchou se pro ni stalo právě jídlo. Ze štíhlé dívky se vykrmila na neuvěřitelných 130 kilogramů. Po letech šla do sebe a neuvěřitelně zhubla tak, že ji nepoznávají ani její staří přátelé.

Její přibírání odstartovala nevěra. Ručička na váze ukázala 130 kilo

Jak informoval britský list Daily Mail, dnes 31letá Harriet Southanová, která žije v britském městě Cheltenham, začala výrazně přibírat na váze už během dospívání. Jako teenagerku ji totiž její tehdejší přítel podvedl s její nejlepší kamarádkou a ona se na základě této nepříjemné zkušenosti začala přejídat.

Když Harriet zjistila, jak se věci mají, úplně se zhroutila. Ponížení, smutek a depresi začala následně řešit jídlem, aby se cítila alespoň trochu lépe. Dopřávala si sladká, tučná a smažená jídla a se zálibou navštěvovala fastfoody. Právě tato skutečnost spojená s minimem pohybu měla za následek, že se v průběhu let vyjedla na 130 kilogramů.

Zlom nastal, když čekala ve frontě na British Got Talent

“Jedla jsem, abych odpoutala pozornost od svých vnitřních pocitů. Z toho, že jsem tolik přibrala, jsem byla velmi deprimovaná a smutná. Ocitla jsem se paradoxně v začarovaném kruhu,” řekla mladá Britka pro portál Daily Mail s tím, že se několikrát snažila zhubnout, jenže bezúspěšně.

Zdroj: Shutterstock Zlom v životě Harriet Southanové nastal v momentě, když stála ve frontě na British Got Talent, a jeden neznámý člověk o ní nahlas řekl, že je tlustá. Na základě této nepříjemné zkušenosti si nechala chirurgicky zmenšit žaludek a od základů změnila svůj životní styl.

Zhubla polovinu své váhy a je šťastnější než kdy dříve

Harriet Southanová několikrát do týdne cvičí a zdravě se stravuje. V jejím jídelníčku byste našli zejména ovoce, zeleninu a potraviny s vysokým podílem bílkovin. Zejména chirurgickému zákroku a změně životního stylu vděčí za to, že již zhubla polovinu své původní váhy. Dnes je z ní jiná osoba, která vypadá naprosto fantasticky. 

Harriet Southanová je díky svému novému vzhledu šťastnější a spokojenější nežli v minulosti. Její proměnu si ostatně chválí také její partner, se kterým vychovává malého synka. “Hubnutí je to nejlepší, co jsem pro sebe mohla kdy v životě udělat,” myslí si 31letá žena, která je na sebe právem hrdá.

Zdroj: Dailymail.co.uk

Autor:
Publikováno: 17. 2. 2022 13:36 Nahlásit obsah