Zpěvačka Adele zhubla 44 kilogramů. Její fitness trenér odkryl tři klíčové body jejího úspěchu

Zpěvačka Adele zhubla 44 kilogramů. Její fitness trenér odkryl tři klíčové body jejího úspěchu Zdroj: Instagram.com @adele

Zpěvačka Adele už není tou boubelkou, kterou jsme znali před lety. V posledních týdnech mnohé z nás překvapila svou výraznou proměnou. Podle portálu Insider zpěvačka zhubla více než 44 kilogramů. Tajemství jejího úspěchu nyní odhalil Adelin bývalý osobní trenér Pete Geracimo, který se zpěvačkou spolupracoval celé čtyři roky.

Pete Geracimo navedl Adele na fitness cestu

Když zpěvačka Adele u příležitosti svých 32. narozenin, které slavila 5. května, zveřejnila na Instagramu svou aktuální fotku, mnozí její fanoušci zůstali v němém úžasu. Zpěvačka neskutečně zhubla a spousta jejích příznivců se shoduje na tom, že nikdy nevypadala lépe. Jak to ale udělala?

O jednotlivých krocích, které zpěvačce pomohly přetransformovat tělo z boubelky do sexy krásky, promluvil pro portál Insider Adélin bývalý fitness trenér Pete Geracimo. Po boku tohoto muže působícího v Londýně se Adele dala na svou fitness cestu. Spolupracovala s ním celé čtyři roky, a to do té doby, než se z Londýna přestěhovala do Los Angeles.

To nejdůležitější při hubnutí je trpělivost

Pokud chcete zhubnout a zároveň vytvarovat své tělo, musíte být podle Peta Geracima v prvé řadě trpěliví a nemáte příliš tlačit na pilu. “Moje hlavní rada každému, kdo se chce pustit do velké změny, je být plně oddaný celému procesu. To nejdůležitější je ale trpělivost. Rychlé výsledky mají přechodný charakter. Pokud hubnete a zároveň tvarujete své tělo pomalu a postupně, ze svých úspěchů se budete těšit mnohem déle,” vysvětluje bývalý osobní trenér zpěvačky Adele.

Fitness trenér Pete Geracimo navíc říká, že dosáhnout těla snů není tak složité. Kromě trpělivosti je podle něj po dobu několika měsíců až let potřeba víra sama v sebe a také disciplinovanost a pevná vůle.

Tři klíčové faktory úspěchu podle Peta Geracima

Trenér, pod jehož vedením zpěvačka Adele začala úspěšně měnit své tělo, nastínil celkem tři klíčové faktory úspěchu. O co se jedná?

1. Jezte pravidelně a mějte předem naplánovaný jídelníček.

2. Pravidelně cvičte, v průběhu cvičení zvyšujte svou srdeční frekvenci a pokuste se vyjít ze své komfortní zóny.

3. Každý den si dopřejte kvalitní spánek, aby si vaše tělo oddechlo.

Je to o přístupu: Cvičení i zdravý jídelníček by pro vás měly být příjemné

Jak se podle Peta Geracima dále namotivovat k hubnutí a formování postavy? Cvičení, které si vyberete a kterému se budete několikrát do týdne věnovat, by pro vás mělo být něčím příjemným a zábavným. Rozhodně byste se do něj neměli nutit a neměli byste k němu přistupovat jako k mučení. Potom to nemá dle slov Geracima smysl.

Pravidelné cvičení by vám mělo zkrátka dělat radost. Abyste byli v transformaci svého těla úspěšní, s podobným nadšením byste měli přistupovat k nově nastolenému zdravějšímu způsobu života, do kterého zařadíte i zdravý a vyvážený jídelníček.

“Cvičení a zdravější životní styl si přizpůsobte tak, aby vám vyhovovaly. Nikdy by to nemělo být naopak. Co se týče jídelníčku, zaměřte se na skutečné jídlo a zdravý, rozmanitý způsob stravování. Je to o dost snazší, než si myslíte. Vyhněte se naopak doplňkům stravy a práškům či tabletkám, které vám slibují rychlé hubnutí,” radí bývalý fitness trenér zpěvačky Adele.

Autor:
Publikováno: 27. 5. 2020 12:17 Nahlásit obsah