Kategorie Husté obočí

Článek
Influencerka chtěla mít husté obočí jako Cara Delevingne. V Polsku podstoupila transplantaci vlasových kořínků
Influencerka chtěla mít husté obočí jako Cara Delevingne. V Polsku podstoupila transplantaci vlasových kořínků Husté, přirozeně vypadající obočí je v současnosti velkým hitem. Jenže, co dělat, když jej nemáte? Řada žen stále hledá způsob, jak si své obočí opticky zahustit. Dokreslují si jej, nebo podstupují microblading obočí. To americká influencerka Isabelle Kutxi na to šla zcela jinak. Obočí si totiž nechala transplantovat.
Článek
Husté obočí u žen: Trend roku 2021, kterému přeje přirozenost
Husté obočí u žen: Trend roku 2021, kterému přeje přirozenost Typ ženského obočí, který je trendy, se v průběhu let výrazně mění. Zatímco v 90. letech 20. století bylo módní velmi tenké vytrhané obočí v kombinaci s konturovací tužkou, v současnosti u žen boduje husté obočí. A čím je hustší a výraznější, tím lépe. Jak jej ale nosit, aby vám slušelo?
Článek
Dívka Cydni Akbar se dlouhé roky styděla za své obočí. Nyní své srostlé obočí ukazuje hrdě na Instagramu a TikToku
Dívka Cydni Akbar se dlouhé roky styděla za své obočí. Nyní své srostlé obočí ukazuje hrdě na Instagramu a TikToku Britská studentka Cydni Akbar nedá dopustit na své výrazně růžové vlasy. Přesto strhává pozornost něčím jiným než svým extravagantním účesem. Tato 21letá dívka je nepřehlédnutelná díky svému hustému a na kořeni nosu srostlému obočí. Dříve se za své obočí styděla, nyní jej hrdě nosí.
Článek
Arganový olej dodá krásu vaší pleti, vlasům i řasám
Arganový olej dodá krásu vaší pleti, vlasům i řasám Hledáte univerzální přírodní přípravek, díky kterému budete mít vypnutou pleť bez vrásek, delší řasy a bezchybné vlasy? Blahodárným způsobem na vaši krásu působí hlavně arganový olej. Co tedy všechno umí a jakým způsobem jej můžete používat?