Influencerka chtěla mít husté obočí jako Cara Delevingne. V Polsku podstoupila transplantaci vlasových kořínků

Influencerka chtěla mít husté obočí jako Cara Delevingne. V Polsku podstoupila transplantaci vlasových kořínků Zdroj: Shutterstock

Husté, přirozeně vypadající obočí je v současnosti velkým hitem. Jenže, co dělat, když jej nemáte? Řada žen stále hledá způsob, jak si své obočí opticky zahustit. Dokreslují si jej, nebo podstupují microblading obočí. To americká influencerka Isabelle Kutxi na to šla zcela jinak. Obočí si totiž nechala transplantovat.

36letá influencerka Isabelle Kutxi toužila mít husté obočí jako světoznámá modelka Cara Delevingne. Bohužel ještě jako teenagerka si své obočí trhala do tenkých linek a následně jí už chloupky zkrátka nedorůstaly.

Isabelle Kutxi proto hledala způsob, jak si obočí přirozeně zahustit. Každé ráno trávila 30 minut před zrcadlem, aby si své obočí dokreslila podle svých představ. Také vyzkoušela microblading obočí. Tento typ permanentního make-upu však pro ni nebyl příliš uspokojivý.

36letá žena si přála mít opravdu výrazné a husté obočí. Proto se nakonec rozhodla, že podstoupí transplantaci vlasových kořínků. Celý tento proces sdílela ve svých instagramových stories.

Za svým vysněným obočím se vypravila na soukromou kliniku do polského města Bielsko-Biala. Zde jí specialisté transplantovali vlasové kořínky ze zadní části hlavy do oblasti obočí. Celý tento zákrok trval 3 hodiny.Isabelle Kutxi přiznává, že když se po operaci poprvé podívala do zrcadla, dojetím se rozplakala. Nyní již má 12 měsíců po zákroku a se svým novým hustým obočím je velmi spokojená.

“Tento zákrok mi změnil život. Konečně se nemusím schovávat před objektivem fotoaparátu,” napsala upřímně influencerka.

Proč se ale rozhodla pro Polsko? Kromě toho, že má polské kořeny, jsou podle jejích slov ceny na amerických i britských klinikách nabízejících transplantaci vlasových kořínků do oblasti obočí velmi vysoké. S ohledem na cenový průzkum se proto rozhodla, že tento zákrok podstoupí právě v Polsku.

Jaké má podle ní transplantace obočí nevýhody? “Obočí musím každý měsíc zastřihávat. Chloupky mi nechtějí přestat růst, chovají se jako vlasy na hlavě. Pokud je nezastřihnete, mohou vám narůst do výrazných délek,” podotkla 36letá influencerka.

Zdroj: Instagram.com/isakutxi, Ofeminin.pl

Autor:
Publikováno: 12. 7. 2022 13:14 Nahlásit obsah